Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hazug csajok Társaságának...

A Hazug csajok Társaságának (Pretty Little Liarsnak) van könyvben is?

Figyelt kérdés
Ha igen hány részes?

2020. aug. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Van, és általában a könyves adaptációknál a filmes verzió főcímében ezt fel szokták tüntetni (nem néztem, így ezt nem tudom megerősíteni).

2020. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az egész kijött??
2020. aug. 11. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés, hogy a sorozat mennyiben tér el a könyvtől, ugyanis az első könyv 2006-os, de a sorozat csak 2010-ben kezdődött. Szóval csak az a kérdés, hogy a sorozat többet, vagy kevesebbet mutat-e. Ehhez olvasd el a könyvek tartalmát, amit #1 által linkelt wikipédián meg is tehetsz.

De előre szólók, hogy magyarul csak az első 3 könyv van, mivel csak nemrég kezdték el őket lefordítani.

2020. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor a többire várnom kell? már a 4 évad 12 részénél járok és a könyvet is meg szeretném venni akkor csak 3 rész van csak meg belőle? és a többi részről lehet tudni mikor jön ki?
2020. aug. 11. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magyarul akarod olvasni, akkor várnod kell. Most hirtelen semmi infót nem találtam, de lehet találsz valahol róla valamit.

Egyébként elég sok különbség van a sorozat és a könyv között. Mondhatnám azt is, hogy a könyvből csak a történet alapjai lettek átemelve.

[link]

Itt egy link a legnagyobb különbségekről. Én már láttam az egész sorozatot (sőt, most másodjára nézem, unalmas a nyár), de neked lehet lesz benne egy kis szpojler, ha csak a 4. évadnál jársz.

2020. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!