Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvas(ná)tok...

Milyen könyveket olvas(ná)tok szívesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék regényeket írni (jelenleg az első könyvemen dolgozok), de nem igazán tudom, mire van a legnagyobb kereset manapság.


Romantikus - erotikus - dráma tematikán gondolkodok. Miket szerettek olvasni ilyen téren? Vannak olyan motívumok/ jelenetek/ sajátosságok, amiket különösen imádtok vagy utáltok a könyvekben? Melyek azok a fő témák, ami köré ki lehetne építeni egy történetet úgy, hogy az izgalmas, megrázó, mély érzelmeket sugalló, szenvedélyes és maradandó legyen egyszerre? Ha van olyan esemény, történés, ami szerinted egy rendkívül jó regény alapját jelenthetné, ne habozz!


Minden véleményt, építő jellegű kritikát, minta-regényt (lehetőleg indoklással, hogy miért jó vagy rossz szerintetek) nagy örömmel fogadok. Köszi szépen előre is a segítséget!


A rákosokat és halálos betegségben szenvedőket légyszi hanyagoljátok :)



2020. aug. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az már rossz ha azt sem tudod miről akarsz írni😕😥

Egyébként javaslom, hogy kezdj novelákkal gyakorlásképp

Nekem annyi és annyi story van a fejemben, leírni sincs időm az ötletet sem, nemhogy kidolgozni, te pedig úgy akarsz könyvet írni, hogy még a műfajt sem találtad ki😕

2020. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Na, én pont nagyon utálom az ilyen drámázós-b*szós dolgokat. Akkor most nem fogsz olyat írni, mert én nem olvasnám?
2020. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sok ötletem van hozzá (és szerencsére nagyját sikerült is lejegyeznem), csak gondoltam, megkérdezem, hogy miket szerettek/utáltok a könyvekben, hogy aszerint alakítsam, esetleg vegyek ki belőle klisés részeket stb. És a műfaj romantikus-erotikus-dráma. Nem tudsz olvasni, 1-es?🙄


Ha van olyan is köztetek, aki valóban olvas ilyen témájú könyveket (!), és képes félretenni a negatív beszólásait, hogy segítsen nekem, kérlek írjon!

Köszi! :)

2020. aug. 16. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!