Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van kedvenc könyvetek?

Van kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik és miért?

2020. aug. 24. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... Talán Lovecraft novellák. De ha tényleg könyv kell akkor Amy Plum-tól az Álomcsapda és az álomfogó
2020. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Havonta változik XD jelenleg a tökéletes kémiaba triogiaba vagyok teljesen szerelmes
2020. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ‘The Handmaid’s Tale’ a kedvencem. Azért szeretem mert eléggé mély története van. Eleinte kicsit nehéz volt, mert tényleg megrázó, de igen csak elgondolkodtató is.
2020. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem:Ahol a folyami rákok énekelnek. Azért a kedvencem,mert sok dologban tudok azonosulni a főszereplővel. Ráadásul az elejét a könyvnek kicsit untam,de aztán már egyáltalán nem tudtam letenni. Az 1950-es és 60-as években jatszodik emiatt is tetszett meg és gyönyörűen leírja az író a természetet a könyvben. "Ahol a folyami rákok énekelnek egyszerre fordulatos krimi,érzékeny fejlődésregény,valamint a vadon és az emberi lélek lenyűgöző természetrajza."
2020. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King-Ragyogás.
2020. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arkadij és Boris Strugackij: Piknik az árokparton
2020. aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jelenleg az autoboyography :) tavaly pedig a lehull a lepel volt nagy kedvenc :D
2020. aug. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Twilight
2020. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több kedvencem is van.

Herbert G. Wells - A tengeri tündér

Gabriel Garcia Marquez - A szerelemről és más démonokról

Molnár Tóni - Tépődések

2023. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!