Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurától A Szent...

Leiner Laurától A Szent Johanna gimi című könyv sorozatot lehet még kapni a régi kinézetű borítójával?

Figyelt kérdés
Vagy már csak az új félével kapható?

2020. szept. 13. 14:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! :) Nem hinném, hogy a boltokban van még a régi borítós fajtából. Viszont facebookon pl. Vannak könyves adok-veszek csoportok, ahol lehet venni egyszer olvasott (vagy néha még soha nem is olvasott) könyveket, hogyha neked nem gond, hogy használtan kapod. Vagy ugyanez ilyen netes oldalakon (vatera, vagy jófogás vagy ilyesmi).
2020. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen a választ! Akkor utána nézek :)
2020. szept. 13. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány könyvesboltban még lehet kapni
2020. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A librinél az antikvár példányok között vannak olyanok. Némelyik még olcsóbb is, mint eredetileg. (Plusz ha a könyv mellé az van írva, hogy jó állapotú, akkor az valóban az, tehát nem egy régi, szakadt példányt kapsz.)
2020. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat! :)
2020. szept. 14. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Libriről rendeltem meg őket az antikvár részlegtől. A legtöbb hibátlan, kvázi érintetlen állapotban érkezett (szerintem egykor szűzen álltak egy raktár vagy üzlet kupacának legalján, csak nem vette meg őket senki), és 1-2 van, amin látszik, hogy valakié volt. Ha az adott könyvnél “Ciceró kiadót” és 2010-2013 közötti kiadást látsz, akkor az szinte biztos, hogy régi borítós.

Most érdemes begyűjteni őket, elég olcsón hozzájuk lehet jutni, mert szerintem pár év múlva már aranyárban mérik majd őket. Már csak azért is, mert az apró, dekoratív részleteket tartalmazó borító az “autentikus”, ami már pusztán a designjával meghozza a kedvet az olvasáshoz, népszerűbb (jellemzően) a (régebbi motoros) olvasók körében.

A Kalauz első kötetét már én is csak 17.000 Ft-ért tudtam beszerezni, de a többi régi kötet bizonyos példányait is valahol már 5000-res árakon vesztegetik.

2020. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod! Sokat segítettek! :)
2020. okt. 2. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van pár könyvesbolt ahol lehet kapni. Én személy szerint könyvtárból olvastam a régi változatot, szerintem van olyan könyvtár amiben még van olyan. Otthon nekem is az új van meg, de az nem azt jelenti hogy nem lehet már kapni a régit. Ha kutakodsz egy kicsit biztos megtalálod. :)
2021. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!