Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Normálisnak tartod, ha egy...

Normálisnak tartod, ha egy könyvesbolt a Fb-ra tesz ki képet arról, hogy az egyik eladó ráül/ráfekszik a rendelt könyvekre?

Figyelt kérdés

Budapesti belvárosi boltról van szó: sok helyről hallottam már panaszt rájuk, hogy sérülten érkeznek a könyvek (amelyeket persze nem cserélnek, mert így „érkeztek”), erre pár nappal ezelőtt büszkén trónolt több könyvön az egyik eladó, hogy milyen erősen be vannak csomagolva a könyvek. De ők nem tehetnek a könyvek állapotáról, á nem, csak rájuk ülnek/fekszenek.


Szerintem normális eladó nem ül/fekszik mások rendeléseire, egy másik nem fotózza le, és pláne nem teszik fel a Fb-ra. És ugye eltöpreng az ember, hogy vajon mit csinálhatnak még, ha ezt annyira viccesnek találják, hogy felteszik a hivatalos oldalukra.



2020. okt. 7. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem tartom normálisnak. Nem kell tőlük rendelni. Vannak 100 megbízható oldal ahonnan lehet rendelni jó állapotú könyveket, akár akciósan.
2020. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek.


De tényleg itt tartunk, 2020-ban, hogy egy könyvesbolt arra büszke, hogy így viselkednek az eladóik?

2020. okt. 7. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Kép?

Mert valóban van olyan csomagolás, amire simán rá lehet feküdni. És a szállítás során egy eladónál sokkal nagyobb súly nehezedik rájuk, pl. egy ugyanolyan csomag könyv.

Szóval ha egy raklap könyv be van fóliázva, akkor arra simán.

2020. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg kicsit fura. Vigyázni kéne rájuk. Én is kaptam már sérült könyvet, ami ajándékba ment volna. Bár küldtek másikat, miután jeleztem.

De akkor is kellemetlen

2020. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Képet/linket nem küldök, mert nem szeretnék semmiféle reklámot biztosítani nekik.


Nem raklapról van szó, hanem (kicsi) csomagokról, az eladó lába alatt lévő csomagok pedig láthatóan vékony csomagolásúak.


(Személy szerint egyszer jártam náluk, de szinte azonnal ki is fordultam a boltból, mert péksüteményes kézzel nyúlkáltak a könyvekhez, és kinevettek, amikor ezt szóvá tettem. Az első válaszoló pártján állok: miért költenék egy fillért is ilyen helyen, amikor rengeteg másik bolt, oldal van, ahol nem csinálnak ilyesmit, és még jóval olcsóbbak is?



Szóval hármas válaszoló, szerinted ez teljesen elfogadható, így kell viselkedniük a könyvesbolti eladóknak?


Több haveromnak most esett le, hogy miért is kaptak tőlük sérült könyveket, és joggal vannak felháborodva ilyen viselkedés láttán.

2020. okt. 7. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

5: Nem írtam, hogy elfogadható, ha összetapizzák koszos kézzel, vagy bármilyen mást kárt okoznak benne. Mondjuk nem is erről szólt a kérdés.

A képre reagáltam volna. De azt meg nem látom/láttam. Így azt sem tudom megítélni.

2020. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos azt gondolták, hogy ez jópofa dolog, pedig tényleg nem volt a legjobb ötlet.
2020. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!