Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért kell félmeztelen pasikat...

Miért kell félmeztelen pasikat tenni könyvborítóra?

Figyelt kérdés

Nem értem, annyira csúnya. Szeretem a könyvmolyképzős könyveket, talán most ezt a kiadót tudom hirtelen felhozni. Szóval a könyveim 80%a könyvmolyképzős. Es olyan zavaró, hogy félmeztelen pasik vannak rajta. Amikor meg Nincs is semmi szex a könyvbe, akkor is az van a borítón. Annyira taszító, hogy már utálom ezeket venni a borítók miatt.

Miért szeretik ezt ennyire az emberek?

20l


2020. okt. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy vannak vele, hogy vonzó ellenkező neművel mindent el lehet adni. Elég olcsó fogás, de ez eleve egy ilyen ponyvakiadó. Ami fordítás, azt inkább rendeld meg eredetiben, hátha ott jobb.
2020. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"sex sells" A legtöbb ember szerintük szereti a szexi karaktereket, és ezért. Hamarabb megakad a nők szeme egy jól kidolgozott felsőtesten, gondolom.


Nem tudom, őszintén szólva engem is nagyon idegesít, mert én se látom sok értelmét, lehet ízléses borítót csinálni pucérkodás nélkül is. Persze, van mikor érthető miért olyan a borító, amilyen, de sokszor annyira felesleges.


18L

2020. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet nyiltan olvasni némelyik könyvet, mert undorító a borítója. Sokkal ertelmesebben meglehetne csinálni. Engem ezek a könyvek nem vonzanak :D

Pont az ellentéte. Szóval reménykedem, hogy a jövőben változtatni fognak ezen.

2020. okt. 14. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert most éppen ez a trend. Bár én pl. ettől még nem veszem meg az ilyen egy kaptafára készült romantikusnak gúnyolt erotikus könyveket.
2020. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak változtatni, mert ettől eladható. Ha tíz (ilyen könyveket olvasó vevőből kettőnek nem tetszik, az nem változtat semmin.

Ha zavar, hogy így kell olvasnod nyilvánosan, csinálj rá papírborítót vagy vegyél könyvkabátot. Az olyan lesz, amilyet szeretnél.

2020. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarnak. Tudom, nem helyes könyvet borító alapján megítélni, de ezek valahogy taszítanak, meg sem nézem a leírását, pedig lehet remek történet rejlik mögötte. Bár én alapjáraton nem szeretem, ha emberek vannak a borítón (kivéve ha kivételesen esztétikus, mint az Árulás csókja/szépsége pl, vagy legfőképp, ha rajzolt), azt az érzést kelti bennem, hogy így KELL elképzelni az adott karaktert. Ezeknél a könyveknél is, olyan érzésem van, mintha azt üzenné a borító, hogy "Itt egy jó pasi, hallod, szexi fiú a könyvben, gyere! Kockás a hasa. Így néz ki, ha nem tudnád elkepzelni. Látod? Kocka!"

De én azért olvasni szeretnék, hogy én képzelem el a leírás alapján a saját ízlésemnek megfelelő srácot. Ezek a pasasok a borítón többnyire nevetséges hatást keltenek, ahogy állnak egy szál gatyában, fogják az állukat és bambulnak a kamerába.

2020. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ezaz. Én is csak a rajzolt embereket szeretem rajta. De a kedvenc, ha ember nélkül kreativ módon csináljak meg a borítót. Sokkal szebbek
2020. okt. 14. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvass Chuck Tingle könyveket, azon uncsi félmeztelen kigyúrt csávó helyett félmeztelen kigyúrt velociraptor van. 😏


De a viccet félretéve, mert ezt veszik. Ezért van a giccs, a klisé is az irodalomban. Valaki csinált piackutatást, hogy az adott témában, az adott korosztály/nem/társadalmi réteg mit vesz. Ezt.

2020. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veletek. Talán hangulatfokozás céljából csinálják meg így, de ez nagyon szomorú. Én szeretem az erotikus témájú könyveket, néha jó egy-egy olyat is olvasni, de általában inkább ezeket ebookra töltöm le a borító miatt.. Mindig attól félek, hogy valaki meglátja a kezemben. Egyébként tényleg lehet, hogy valami könyvborítót kellene csinálni, és abban elrejteni.. :D
2020. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!