Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bookline-on minden könyv fent...

Bookline-on minden könyv fent van amit a Libri könyvespolcain kapni lehet?Vagy sok könyv csak egyik-másik helyen található?

Figyelt kérdés

Tehát lényegében arra lennék kíváncsi hogyha naprakész szeretnék lenni az új könyveket illetően akkor elég az egyik könyvkiadót figyelnem vagy nem?

A segítséget előre is köszönöm!



2020. okt. 21. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Sem a Bookline, sem a Libri nem könyvkiadó. Csak könyvkereskedések.
2020. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a helyesbitésed,ez egy lényeges része volt a kérdésemnek,de mindenképp fontos! Maga a kérdés az már csak mellékes,arra nem is válaszoltál,de a legfontosabbat leírtad,szóval köszi a hozzászólásod,kellett! :) szép estét!
2020. okt. 21. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Dehát igazat mondott...


Egyébként elég felmenned a libri.hu-ra, ott megkeresed a könyvet, és meg tudod nézni, melyik könyvesboltban van készleten.

2020. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem mondott igazat,csak súlya nem volt a hozzászólásának.Helyesbítés,érdemi információ átadása nélkül.Mind1 is,Neked 3/3 köszi a választ!
2020. okt. 21. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elég csak egy helyet figyelni. Beírod a gugléba az írót, könyvcímet és kidobja, hogy hol rendelhető. Van olyan könyv, amit sokáig csak a saját kiadojánál láttam. Most rendeltem 5 könyvet, hiaba vártam, csak 2 különböző helyről sikerült a rendelést, mert az online könyvesboltok nem foglalkoznak mindegyik kiadóval. Meg persze az sem lényegtelen, hogy milyen kedvezménnyel rendelhető /5 és 25 % kedvezménynél már van különbség a fizetendő árban/.
2020. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

A moly . hu nevű oldal erre van kitalálva.

Könyvek megjelenései, kiadók profiljai, tudok őket figyelni, mikor jelenik majd meg, mit terveznek a jövőben stb.

Tudsz értékelni, karcolnokat írni, szerzőket figyelni, más molyokat akiknek hasonló az ízlésük.

Különböző zónák vannak, megjelenésere várva, akciók stb.

2020. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!