Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a trónok harca...

Mit gondoltok a trónok harca hangoskönyvről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy érdemes-e belekezdeni. Eddigi becslésem szerint több mint 15-20 órányi felolvasás lehet fent belőle, nem tudom, megéri elkezdeni. Jó a felolvasó? Adhat plusz a könyvön és a sorozaton felül?

2020. nov. 1. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha olvastad a könyvet milyen pluszt vársz attól ha valaki más olvassa fel?

Ettől függetlenül én szeretem a hangoskönyveket, ha jó a felolvasó.

2020. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanolyan rossz, mint a halk verzió...
2020. nov. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mi az a halk verzió? Van másik feldolgozása is, mint ami a youtubeon van fenn?
2020. nov. 5. 23:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy a konyvre gondoltal?
2020. nov. 6. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nem tetszik, mert nem szeretem az olyat amiben csak ölik egymást.
2020. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a tartalom kritikájára kíváncsi a kérdező, hanem a hangoskönyv minőségére.

A könyvet olvassa fel, nem fog mást tartalmazni, de ha nem tetszik a felolvasó, ronthat az élményen. Hallgass bele, a legjobban te tudod eldönteni, hogy akarod hallgatni olyan sok órán át.

2020. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
5. Akkor lehet esetleg el kéne olvasni, mielőtt hülyeségeket írsz.
2021. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom, de a Trónok harcából hivatalos hangoskönyv nem létezik. Azokat általában CD-n adják ki, és többnyire szinkronszínészek olvassák fel őket. (Pl. László Zsolt: A tetovált lány.) Ezért előfordulhat, hogy az előadásmód, illetve a felolvasás nem lesz a legprofibb. Ha ez téged nem zavar, akkor tegyél vele egy próbát.
2021. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Lattam a filmet es tenyleg csak az jott le hogy olik egymast. Tulertekelt fos az egesz.
2021. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8-as: hivatalosról én sem tudok, a youtube-on van egy felolvasás, nem szinkronszínész olvassa szerintem. Én arra gondoltam
2021. máj. 28. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!