Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ciki, ha romantiku...

Szerintetek ciki, ha romantikus regényeket szeretek olvasni?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki megkérdezi, hogy "mit olvasol?",és azt válaszolom, hogy "Romantikus regényt", ciki lenne?


Aki szerint nem ciki, esetleg ajánljatok néhányat (nem szeretnék még egy ilyen kérdést kiírni 🙂)


24/L



2020. nov. 5. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Nem ciki egyáltalán
Igen, nagyon ciki
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Ha te azok iránt érzel érdeklődést, akkor felesleges bármi mást erőltetni, ami mások szerint "menőbb".

Én meg Star Warsos, meg Alien/Predator regényeket szeretek sokszor olvasni, én is le vagyok mindig nézve emiatt, mert gyerekesnek tartják. Szerinted érdekel engem?? :D

2020. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt olvas, amit szeret.

Ehhez nem is kell többet mondanom.

2020. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki, ne higgy azoknak, akik azt mondják, limonádét olvasni kínos. És nem is kell senkinek megfelelni.
2020. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dililili ***** válasza:
83%
Az olvasásban nincs olyan, hogy ciki, mindenki azt olvas.
2020. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:
82%

Csak a sznobok mondják, hogy romantikus könyvet olvasni ciki. Kevés szépirodalmat olvasok, mert engem is jobban leköt a szórakoztató irodalom. És legalább kikapcsolódás terén hadd olvassak már olyat, amit igazán szeretnék. (De, ha véletlenül érdekelne szépirodalom is, ezt mindenképpen ajánlom: [link] )


Kifejezetten romantikus könyvet keveset olvastam, romantikában főleg ilyen ifjúsági és fiatalfelnőtt fantasy könyveket régebben, amikben fontosabb szerepe volt a szerelmi szálnak is.


Kifejezetten romantikus művek:


Nem nagyon érdekel sem az Álomgyár sem Borsa Brown vonala. De a szerzőtől a Gyalázat trilógiát tudom ajánlani.

[link]


Nekem tetszett Tracey Garvis Graves: Péntek a szigeten c. műve, de azt kifejezetten nem ajánlom, csak, ha maga a feldolgozott téma is érdekel.

[link]


Mindenképpen érdemes kipróbálni a klasszikusokat is. Jane Austen-től mind a Büszkeség és balítélet, mind az Értelem és érzelem letehetetlen volt számomra.

[link]

[link]


Charlotte Brontë: Jane Eyre. Az öcsém határozottan nem az a romantikus típus olvasás terén, de ezt ő említette nekem: "Ezt mindenképp el kell olvasni!" -Azóta is az egyik kedvencem.

[link]

2020. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy, manapság már meg kell becsülni, hogy egyáltalán olvas valaki :) 30f
2020. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!