Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben nem éreztéte...

A Harry Potterben nem éreztétek Voldemortot mint főgonoszt összecsapottnak és végtelenül egyszerűnek?

Figyelt kérdés

-Szinte semmi árnyalás nincs a személyével kapcsolatban

-A céljai meglehetősen debilek (aranyvérűség, és ő a legfőbb boss)

-Mint vezető, egy kiszámíthatatlan őrült, nem tudni, hogy csak úgy kit öl meg random

-A légkör körülötte feszült, kiszámíthatatlan, és folyamatos a rettegés

A fentiek fényében csodálom, hogy vannak egyáltalán követői.



2020. nov. 17. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Egyébként a könyvben kicsit többet elmondanak a múltjáról, az árnyalja a személyiségét
2020. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden főgonosz egy kétdimenziós, sablonos alak. Ha árnyalva lenne, hiteles és realisztikus céljai, felfogásai lennének, akkor nem "főgonosz" lenne, hanem pl. ellenfél vagy vetélytárs.
2020. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
61%
Mordeblortnak szörnyű múltja volt és gyerekként is nagyon rossz volt,miutàn különböző szemét kölykök és emberek bàntalmaztàk,szörnyű dolgokat küldött azokra akik bàntottàk,Mordeblort karaktere mindenkit elgondolkodtathat!!!
2020. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem is gyerekkönyvekben, de sok gonosz színesebben van megírva, mint Voldemort, és ettől nem alacsonyodtak le vetélytárs szintre.
2020. nov. 18. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
#3 Voldemort nem azért volt gonosz, mert bántalmazták, hanem mert bájital szőtte szerelemből született, ezáltal nem voltak érzései, nem tudott szeretni. Írták is a könyvben, hogy nem csak a társait, de állatokat is kínzott. Ebből következik, hogy kegyetlenül megtorolta azokat, akik ártottak neki vagy bántották.
2020. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
#3/5 ezek csak utólagos belemagyarázások, hogy ne jöjjön ki olyan hülyén.
2020. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbántani kedves 5-ös válaszoló, de így még idétlenebb volt az egész karakter.
2020. nov. 28. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, ezzel miért az ötöst bántanád, nem ő találta ki ezt a dolgot. Egyébként -bár még alig tudunk róla valamit- Grindelwald jobb főgonosznak bizonyul. Taktikásabb, okosabb és manipulatívabb Voldemortnál
2020. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
#7 Ezt az írónőnek mondd, nem én találtam ki a karaktert. Én csak a tényeket írtam le, ha tetszik, ha nem.
2020. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Ebben igazad van. Még Lucius Malfoy is jobban volt árnyalva, Grindelwaldal pedig teljesen egyetértek veled.

2020. nov. 28. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!