Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beavatott, és az Éhezök...

Beavatott, és az Éhezök viadala mennyire hűek a könyvekhez? Érdemes őket elolvasnom ha már láttam a filmeket?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem ismerem ezt könyvben, DE eddig bármit olvastam, amit filmben is feldolgoztak, MINDIG volt benne valami plusz infó, ami a filmben nem szerepelt. Tehát, valószínűleg itt is ez a helyzet.
2020. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az éhezők viadala majdnem pont olyan mint a könyv.
2020. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az éhezők viadalában tényleg nagyon egyezik a könyv meg a film.

Kivéve hogy honnan szerezte a kitűzőt, meg Peeta a könyvben sokkal szimpatikusabb, meg még pár részlet.


De amúgy egyezik nekem tetszett mind2.


Beavatottat nem olvastam, de a filmet imádom

2020. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadalát mindenképp olvasd el. Még ha olyan nagyon nagy történetbeli különbségek nincsenek is, a könyv nagyon sok pluszt ad, rengeteg olyan történés, információ, leírás stb. van benne, ami egy filmbe nem férhet bele vagy egyszerűen nem kivitelezhető.
2020. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az éhezők viadala könyvváltozata sokkal részletesebben leírja a hogy hogyan is működik Panem és a szereplők(Gőleg Katniss,hisz az ő szemszőgéből van írva a könyv) belső világát.
2020. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!