Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire régi ifjúsági könyvek...

Mennyire régi ifjúsági könyveket van még értelme apróhirdetési oldalakra feltenni?

Figyelt kérdés
Kb. utoljára 2012-,ben jelentek meg a szériák utolsó számai. W.I.T.C.H. és Fiúk kizárva könyvekről van szó.

2020. dec. 12. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd fel. Úgy biztos nem. lesz jelentkező rá, ha meg sem próbálod.
2020. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van,80% hogy digitálisan elérhető XD

Antikváriumos,könyv csere-berélő helyen talán átveszik

2020. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Digitálisan már kerestem, nem igazán találtam meg. Ezeket a könyveket 10-14 éves lányok olvassák, láttam hirdetéseket online ugyanezekre a könyvekre, szóval van konkurencia, csak ha nem tudom eladni, akkor elajándékoznám olyan gyerekeknek, akik nem nagyon kapnak semmit (erre most van lehetőség, ezért hezitálok, mert ha nem tudom eladni, úgy még hosszú ideig még őrizgetnem kell), így szerintem nekik hasznos lenne. A mai fent említett korosztály nem tudom, hogy olvasná-e ezeket a könyveket, mert mivel nincs aktualitása, így nem tudnának közös érdeklődési kör címén beszélgetni róluk valakivel vagy cikinek tartják, hogy ilyeneket olvassanak.
2020. dec. 13. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, de nyilván alacsony áron kell / lehet őket meghirdetni, másképpen nem nagyon fognak elkelni... és sztem ezeket a könyveket inkább a szülők, idősebb rokonok vennék meg, mert mindig az új az izgi a fiatalok számára. Én sem magamtól vettem meg / választottam pl. anno tiniként az anyukám idejében kiadott Pöttyös könyveket :).
2020. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!