Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanok ! Tulajdons...

Harry Potter fanok ! Tulajdonságaid alapján melyik roxforti házba kerülnél ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 01:29
A kérdező szavazást indított:
Griffendél ❤️
Hollóhát 💙
Hugrabug 💛
Mardekár 💚
61 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki, ha szeretnéd a kommentszekcióban.
2021. jan. 12. 01:33
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs. Az biztos, hogy nem a Griffendélbe.


A Hollóhát elég esélyes, szeretek tanulni, munka mellett is mindig tanulok valamit, olvasni is nagyon szeretek.


A Hugrabug sincs kizárva, mindenkivel barátságos vagyok, nehéz felhúzni, szívesen segítek másoknak.


Aztán ott van a Mardekár. Kérdés, hogy hogyan definiálsz egy mardekárost. Ugye tudjuk, hogy a Teszlek Süveg Voldemort idejében azt rakta a Mardekárba, akiből jó eséllyel lehetett halálfaló. Eszerint én biztosan nem oda kerülnék. De mi van, ha az alapértékeket nézzük? Ravasz vagyok, agyafúrt, fontosnak tartom, hogy a saját érdekeimet is figyelembe vegyem. Ezek nem feltétlenül rossz tulajdonságok.


A hivatalos oldal amúgy a Mardekárba osztott be. Én is vagy oda, vagy a Hollóhátba tenném magam a tulajdonságaim alapján, de csak abban az esetben, ha az eredeti mardekáros értékeket, tulajdonságokat nézzük, és nem ragadunk le ott, hogy Mardekár = halálfaló.


23/L

2021. jan. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mardekár
2021. jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Felregisztraltam a harrypotter oldalra es megcsinált a tesztet 3/3 hugrabug, szóval elég esélyes hogy jó a teszt. Mondjuk az is kérdés mennyire jól megy az angol, mert lehet más dobott volna ki....
2021. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom.

Hollóhát: Szeretek olvasni és új dolgokat tanulni, de csak ha nem kötelező. Amint bármilyen jegyre menő feladat lenne, befeszülök, és halogatni kezdem, aztán sokkal rosszabbra összecsapom, mint amit meg tudnék csinálni. (Most is épp beadandót kéne írnom). Ugyanakkor nem bírom ki, hogy ne tanuljak, diploma után azt mondtam, hogy én aztán soha többet nem megyek iskolába, erre csak beiratkoztam a mesterre.

Hugrabug: Szeretek segíteni másoknak, szociális területen tanulok, és ott is szeretnék majd elhelyezkedni. Kedves is vagyok, ugyanakkor gyakran teljes ember-undorom van.

A Griffendél meg a Mardekár nekem nehezebben megfogható. Ha én szeretem a horror filmeket, és simán járkálok este egyedül bárhol, akkor bátor vagyok? És hősi lelkű? Nem tudom. Nem voltam még olyan szituációban ahol ez kiderülhetne. De ha alapvetően a háborúkra gondolok, akkor inkább az ország elhagyása jut eszembe, mint a harc.

A Mardekárt megintcsak nem tudom. Nem ítélek el másokat a származásuk alapján. De sokszor nézem a saját érdekeimet. Mondjuk ki nem?

Talán a Hugrabugra tippelnék, de nem biztos. Igazából a Griffendél meg a Mardekár olyan tulajdonságokhoz kötődnek, amik a mugli világban nem feltétlen jönnek elő.

2021. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én hivatalosan Mardekáros lennék. Mindegyik tesztben Mardekárt mutatott ki. Minden tulajdonságom megegyezik a Mardekárosokéval.
2021. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Látom, már nem mai a kérdésed, mindegy, azért írok. Szavazni nem szavaztam, mégpedig megmondom miért:


Rengeteg tesztet kitöltöttem már, a statisztikák alapján én amolyan félig Hugrabugos, félig Mardekáros vagyok. (bár megjegyzem, a tesztek nélkül is kábé így határoltam be magam! :)) Talán egy minimális Griffendél még van bennem, a Hollóhát viszont egyértelműen távol áll tőlem.

2021. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vanesza5 ***** válasza:
65%
griffendél!
2021. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!