Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem ciki hogy 24 évesen piros...

Nem ciki hogy 24 évesen piros pöttyös és Leiner Laura könyveket olvasok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Leiner Laurát minden könyvét megvettem és el is olvastam, rajta nőttem fel.

A piros pöttyös könyveket is nagyon szeretem a Könyvmolyképzőtől. Ez baj?

Ma kezdtem újra olvasni a Végzet ereklyéi sorozatot mert 14 évesen olvastam utoljára és újra kedvet kaptam hozzá. A barátnőm meg leszólt hogy minek olvasok ennyi idősen gyerekmeséket.

De ő nem tudja milyen csodás időtöltés az olvasás. Sose szeretett olvasni.


2021. jan. 29. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne ciki?!


Én +35 éves nő vagyok,imádok olvasni!Ifjúságitól a horroron át bármit!

Bár a vámpír-erotic fantasy és a katonai scifi a kedvenc műfajom ;)

/Az itt lepontozók nem értekelnek/

2021. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Bezzeg felnőttkifestőzni nem ciki. :D

Ne hallgass rá. Neked ez egyfajta nosztalgia is, a gyerekkorod idézi, kikapcsol, természetes dolog. Nincs benne semmi szégyellnivaló.

Legfeljebb elgondolkoznék rajta, hogy miért vágyok vissza ennyire a gyerekkoromba, mi az, ami a legjobban hiányzik az életemből. De ez más kérdés, senkinek semmi köze hozzá.

Olvasni soha nem szégyen.

2021. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Olvasd azt amit szeretsz, független attól hogy ki mit gondol.
2021. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Bocs, de szerintem 24 évesen Leiner Laurát olvasni ciki. És nem azért, mert gyerekeknek írták. Van nagyon sok olyan gyerekkönyv, amelyeket felnőttként sem ciki olvasni, de LL nem az a kategória.


Arról pedig mindenkinek más véleménye van, hogy mi a "csodás időtöltés". Ezt gondolom belátod.

2021. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Bármelyik életkorban olvashatsz bármit. Azért mert a hülye társadalom kitalál egy normát, ami valljukbe, rohadtul nem reális, neked meg nem kell beletartozni. Olvasd azt amit szeretnél és szard le más véleményét.
2021. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Az egy dolog, hogy mindenki azt olvas, amit akar.


Az pedig másik dolog, hogy az illető kikérte az emberek véleményét, amit egyesek ki is fejtettek. Nem kell idegsokkot kapni.

2021. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
6-osnak: Csak aki már elmúlt 15 éves, az jobb esetben tudja, hogy nem létezik olyan, hogy valamit ciki olvasni/nézni/játszani/felvenni/csinálni. Jobb esetben ez a szó kikopik az ember szókincséből, ahogy felnő, és rájön, hogy rohadtul nincs joga senkinek elítélni senkit egy olyan dolog miatt, amivel az másnak nem árt. A kérdezőt elbizonytalanította a barátnője, de erre a kérdésre egyetlen helyes válasz létezik: rohadtul nincs senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogyan kapcsolódik ki. Szerintem se a legminőségibb író Leiner Laura, sőt, de ez most rohadtul senkit nem érdekel. A kérdező nem disszertációt akar írni belőle, nem is életvezetési tanácsokat szedeget ki belőle, hanem egy kellemes téli estét szeretne eltölteni vele. És értelmes embernek teljesen mindegy, hogy a másik a négy fal között makramézik, komolyzenét hallgat, vagy VP-t olvas.
2021. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
35+os vagyok és jórészt YA-t olvasok. Most éppen a Holdbéli krónikákat olvasom, de nagyon imádom a Jók és Rosszak Iskolája sorozatot is. Szóval, abszolút nem ciki. Azt olvasol, ami neked tetszik szerintem. :)
2021. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
32 éves könyvkritikusként úgy gondolom, hogy abszolút ciki inkább pontosan így vélekedni és ennek még ilyen stílusban negatív energiát erre kiterjeszteni. Még számomra is rendkívül jó élményeket nyújt Leiner Laura, erről ennyit. Ráadásul Leiner Laura többnyire Young Adult regényeket ír gyerekregények helyett, amik 14-15 éves kortól felső korhatár nélkül ajánlottak. Ha már fröcsög valaki, legalább szakszerűen tenné. :D
2021. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki emiatt leszól, ne foglalkozz vele, főleg, hogy ha ő nem olvas. Ez a te ízlésed, és azt olvasol, amit szeretnél!
2021. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!