Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Azokhoz lenne pár kérdésem...

Azokhoz lenne pár kérdésem akik olvasták a Párválasztó sorozatot. 1. a 4-5. Kötetben mennyit tudunk meg America és Maxon kapcsolatáról? 2. A kiegészítő kötetekben van róluk valami? A jövöjükről, vagy valami infó a kapcsolatukról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A 4-5. kotet Maxon és America lányáról szól. Neki is lesz párválasztója. Viszont benne van ugye America meg Maxon is(ugye már felnőttként).

Nekem kicsit furák voltak, mintha eltávolodtak volna egymástól(igaz hogy felnőttek, de több romantikus dolgot vártam, hátha megemlítik majd).

De btw tetszettek.

Ha jól emlékszem a kiegészítő kötetekben legalábbis az elsőben inkabb csak a Párválasztó előtti időkről olvashatunk, Maxon szemszögéből.


De az első 3 rész mindent visz, kedvenc könyvsorozatom🥰🥰

2021. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anna0806 ***** válasza:
100%
A 4.és 5. kötetben csak néha találkozunk velük, mert az inkább Eadlyn-ről szól. Viszont ahol szerepelnek ott még mindig ugyanolyan fantasztikusak együtt mint az első három kötetben. A két kiegészítő kötetet most olvastam nem olyan rég és ott van egy fejezet asszem Maxon születésnapja van és ott jelenti be America, hogy terhes gondolom az ikrekkel. Az a rész nagyon tetszett. Nem tudnám most megmondani melyik könyvben volt, de klassz volt. Nagyon átjött, hogy mennyire szeretik egymást. Én imádtam azt a részt.
2021. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye mivel a lányukról van szó, nem ők a "főszereplők". Szerintem nagyon romantikusok voltak, szülőként is :)
2021. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!