Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ehhez hasonló könyvek? Többi lent

Ehhez hasonló könyvek? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit nem rég óta ismerek, de szülinapjára szeretnék neki venni egy könyvet, mert imád olvasni, csak nem vagyok még teljesen biztos benne, melyiknek örülne a legjobban. Elmondom, amit tudok a film-sorozat és könyv ízléséről. Sorozatokat tekintve az Umbrella Academy-t, de főleg a Money Heist-et és a The Hundred-ot szerette. Tehát az általános kedvenc fajtája a thriller, ez biztos, könyvek terén is, de a sci-fi is szóba jöhet nála. Sok Stephen King könyvet olvasott, csak lehet, hogy az összes könyvet tőle már olvasta, nemtudom mi van meg neki és mi nincs, ezért hasonlók jöhetnek. Aztán, még annyi jutott eszembe, hogy az Éjszakai Cirkusz című könyv megjelenését várta nagyon, ami később ki is jött. Kisebb korában a Harry Potter-ért rajongott. Az éhezők viadalát kezdte még el filmben, de ha jól tudom, nem nézte végig. Pedig azon gondolkoztam, hogy azt venném neki könyvben, mert nagyon sokan imádták, valamint a Caraval is eszembe jutott mint lehetőség, ráadásul az fantasy, ami ha jól tudom, szintén befutó fajta lehet nála, de most elsősorban valami thrillert keresek inkább. Ti mit ajánlotok ez alapján, mik a hasonló könyvek ilyen érdeklődési körhöz?

Nagyon megköszönném a segítséget!



2021. febr. 3. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Stephen Kinget mind elolvasni elég nagy vállalkozás. Én csak őt olvasom évek óta, de még nem sikerült :D

Hozzá Joe Hill hasonlít egyébként.

2021. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én kifejezetten nem szeretem Stephen Kinget, számomra sajnos se nem élvezhető, se horrornak nem titulálhatók a könyv alkotásai... Viszont ha már Joe Hill neve előkerült, akkor a "Hóember" c. könyvét ajánlanám meleg szívvel, mert az többek állítása szerint is briliáns és remekül felépített story.
2021. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
J. D. Barker: Szíve helyén sötétség
2021. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, elnézést kérek. :) A Hóember című könyv írója Joe Nesbo, s nem Joe Hill.
2021. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak! 3. válaszoló, pont ilyet kerestem, sokat segítettél!
2021. febr. 4. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Na végül mit kapott?
2021. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szíve helyén sötétség című könyvet. Nagyon örült neki :) Ezúttal is köszönöm mégegyszer a harmadik válaszolónak!
2021. febr. 8. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Remélem szereti majd olvasni. :) Nekem tetszett.
2021. febr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem én is.
2021. febr. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!