Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurátol melyik a...

Leiner Laurátol melyik a kedvenc könyvetek és miért ?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekel melyik tetszett nektek a legjobban mert szeretnek meg olvasni tőle csak nem tudom melyikkel kezdjem ( bexit már olvastam )

2021. febr. 13. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok dönteni a Bexi és a Bábel között, de az SzJG-t is nagyon szeretem
2021. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A Bábel miről szól ? Meg annak nincs több része igaz ?
2021. febr. 16. 14:07
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy fesztiválon töltött hetet mesél el. Nagyon jó könyv, a humora pedig zseniális, néhol már-már fuldokol az ember a nevetéstől. Csak ajánlani tudom. És igen, csak egy része van.
2021. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért tartom kicsit unalmasnak az Szjg-t, sőt inkább csak a főszereplőt, mert szerintem nagyon unalmas személyisége van( és nem azért, mert olvas hisz és jó tanuló, hisz én is sokat olvasok és jó tanuló vagyok, de hiányzik belőle a határozottság, az izgalom).


Nekem Kinga személyisége ezerszer jobban tetszett, Cortez nekem egyáltalán nem tetszik:/, tipikus Nagy Márk fan vagyok na😂


De amúgy rengeteg vicces rész van, csak kb egyik se Renihez kapcsolódik, hanem a fiúkhoz és Kingához. Szóval ja ezért tartom unalmasnak.


Legalábbis Leiner Laura írásai közül a legunalmasabbnak, csak hogy pontosítsak.

2021. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kegyetlen kérdés. Legjobban a Bexi, a Szent Johanna és az IOV, különösen a Bízz bennem. A Mindig karácsony-t is szeretem, ahogyan a Bábelt is.


És hogy miért tartják sokan unalmasnak a Szent Johanna gimi-t?

Laura egy átlagos lány gimis éveit írja le egy naplóregényben. Egy átlagos lány minden napja tele van izgalmakkal? Nem.

És ez az, amiért ennyire tökéletes ez a sorozat. Mert kellenek bele ezek a részek (amik tulajdonképpen egyáltalán nem unalmasak, mert Laura mindig feldobja őket a humorral).

Azért ennyire jó, mert valóságos. Mert tényleg ilyenek vagyunk mi is.

Az SzJG úgy tökéletes, ahogy van.


UI.: I LUV MÁDAY

2021. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Szent Johanna gimi!Nagyon jó könyv!Nagyon jó az egész történet >w< Az összes részt elakarom olvasni!
2021. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
Bexi Nagy Márk igazi Favorit
2021. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Tudom én is imádtam a bexit :)
2021. febr. 21. 23:18
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az SZJG. Miután kiolvastam, szabályosan lelki beteg voltam, amiért véget ért a sorozat, imádtam a szereplőket is, a 12.b egy nagyon összetartó osztály volt:D Bírtam Reni stílusát, a könyv hangulatát, én egy jó regénynek gondolom.

Tudom, sokan azt mondják, hogy túl kidolgozottak a karakterek, meg, hogy van benne jó néhány hiba, de én ettől függetlenül még nagyon szeretem.

2021. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
IOV 2. triológia
2021. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!