Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedves fiúk és lányok, nektek...

Kedves fiúk és lányok, nektek mi a kedvenc könyvetek wattpadon?

Figyelt kérdés
Jöhet bármi, a lényeg, hogy igényesen legyen megírva 🙂

2020. nov. 16. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ház a tó túloldalán.

Az elején kicsit lassú, de rendesen felcsigáz, hogy mi lehetett a múltban aztán iszonyat jó lesz. Tipikus olyan wattpad könyv amit még elolvasása után is megvenném könyvben.

2020. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ellenséges oldalakon

Tolvajok hajnala

2020. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Bajos Gimi

Ha esetleg szereted Harry Styles-t vagy nem zavar, hogy fanfiction és eltudsz tőle szakadni, akkor ajánlom ladybady könyveit. Nem a szokványos tiniszerelemrol szól, sokkal inkább kriminek mondható.

Talán egy nap - Ez is egy fantasztikus könyv. Egy bántalmazó kapcsolatban levő lányról szól.

2020. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kötődés
2020. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eufória
2020. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát a to túloldalán

Mikor olvastam teljesen beleéltem magam. Együtt erzel a szereplőkkel

2020. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

6 os vagyok

A tinédzser lány, Aria egy szerelmi hétvégén kell eltölteni a fiújával a szülei vendégházban. Arra egyikük sem gondol, hogy a házat már hónapokkal ezelőtt "kibérelte" egy csapat brutális drogos, akik egyáltalán nem örülnek a fiatal pár érkezésének.

2020. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Csicsky ***** válasza:
100%

Kiváncsiságból én is beleolvastam a Ház a tó túloldalán című történetbe:

[link]

Csak egy-két fejezetet olvastam el belőle mert az egészre még nem volt időm, de el fogom olvasni, mert annyira jónak ígérkezik. Valóban nem semmi, ahogyan ez a történet meg van írva. Ez profi írás. Nincs hibája. Máskülönben az írója (Alan Wilk) ezt írja:

„2017 augusztus 28-án pontban déli 12-kor fejeztem be a Ház a tó túloldalán című regényemet. A mű 397 oldalból áll. Életem első igazi horror regénye született meg, amire mindig is büszke leszek. Ezen idő alatt egyszer forgatókönyvet akartak belőle írni, és háromszor került volna eredeti könyv formájába kiadásra...”

Azért a Wattpadon is akad minőségi írás.

2020. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok, köszönöm.☺️

Én is elkezdtem, jónak tűnik nagyon. Mindenképpen tovább olvasom. Köszönöm szépen 😊

2020. nov. 17. 15:01
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
"Az idegösszeomlás határán jártam, olyan volt, mintha egy szakadék peremén állnék arra várva, mikor jön el a pillanat a mélybe ugrásra. Mert hittem benne, hogy van pillanat. Az utolsó! Amit utoljára tapasztalunk, és amit soha senkinek sem fogunk tudni elmondani, milyen volt." - Alan Wilk - (Ház a tó túloldalán) És én köszönöm nektek, hogy megemlítettétek a regényemet. El sem tudjátok képzelni, mennyire megörültem neki, mikor itt megláttam. :-) Nagyon jó érzés. :-)
2020. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!