Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Név egy fiú pszichopatának?

Név egy fiú pszichopatának?

Figyelt kérdés
Egy könyvet írok melyben szerepelni fog egy sorozatgyilkos/pszichopata is. Esetleg valaki tud egy hozzáillő nevet mondani,azt megköszönném! (angol/amerikai legyen)

2021. febr. 16. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Saul, Bruno, Brutus, Hector
2021. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az igazi pszichopatábn pont az a rémisztő, hogy teljesen átlagos neve van. Tehát lehet Kyle vagy Damien, teljesen mindegy.
2021. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Narcissus
2021. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Fantasztikus könyv lehet, ha még a főszereplő nevét is a Gyakorin keresed.
2021. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
14 Most miért kell leszólni? Gondolom úgysem tervezi kiadatni, max Wattpadra feltölteni. Ha szeret írni, írjon csak. Én pl name generatorban szoktam neveket keresni. Most ez miért lenne gáz? :D
2021. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%

Akkor az nem könyv, miért írja, hogy könyv, amikor Wattpados írás? 12-es voltam. 28%-os válasszal. Az, aki azt írta, hogy pszichopata neve bármi lehet. Ez szerintem teljesen szubjektív. Ha például én ismerek egy hisztérikát, őrült, pszihopata Gábort, akkor nyilván azt ajánlanám, hogy legyen Gabe, mert én ezt a nevet társítom az ilyen karakterhez. Ugyanígy, ezt az írónak kell eldönteni, milyen név az, ami szerinte legjobban illik a karakterhez. Azért írtam, hogy mindegy.

De a Wattpados írás nem könyv, ha valóban könyvet ír, akkor gáz.

2021. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyes válaszadók egy picit túl gondoljak a témát: a kérdés feltevője egy “oda illő” nevet keresett. Természetesen egyéni, kinek mi jut először eszébe, de hogy pl. “A szüleid sosem így adják a nevet” és társait nem kell belelátni ebbe. Sok hangzatos név van, korábban is írtak ilyesmiket, és abban azért gondolom egyetértünk, hogy pl. az “ Ubul” név nem éppen főgonosz benyomást kelt egy könyvben, hanem inkább komikusat. :D
2021. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Danny
2021. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!