Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek a létező legjobb star...

Melyek a létező legjobb star wars regények amelyeket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Mind a kánon, mind a legendák érdekel, főleg a klónháborús és a birodalmi korszak.

2021. febr. 23. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a Sötét tanítvány nagyon tetszett, kánon és Assajj Ventress sorsát mutatja be a klónok háborúja után.
2021. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

A mozi film sorozat,könyvben (már a családi könyvespolcra is megvettem)


1. Terry Brooks: Baljós árnyak


2. R. A. Salvatore: A klónok támadása


3. Matthew Stover: A Sith-ek bosszúja


4. George Lucas: Csillagok háborúja


5. Donald F. Glut: A Birodalom visszavág


6. James Kahn: A Jedi visszatér


7. Alan Dean Foster: Az ébredő Erő


8. Jason Fry: Az utolsó Jedik


9. Rae Carson: Skywalker kora


De olvasásra az egész sorozatot ajánlom.

(Főként fiúknak)

2021. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kánon: Sötét tanítvány, Sith Nagyurak, Új hajnal, Mester és tanítványa.


Legenda: Darth Bane trilógia, Old Republic könyvek(utolsót kivéve), Thrawn trilógia, Kirajzás, A túlélők keresése, Sötét Nagyúr, Darth Plaguies.

2021. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eddigiekhez még hozzádva.


Kánon: Ahsoka, Vérvonal, Thrawn könyvek, Elveszett csillagok, Leia, Bizonyos szemszögből, Az Ellenállás újjászületése, Tarkin, Katalizátor és az új High Republic könyvek.


Legenda: Kenobi, A megtévesztés leple, Republic Commando - sorozat.

2021. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden idők legjobb Star Wars könyvei megkérdőjelezhetetlenül a Darth Bane trilógia.

Ezen kívül ami még nagyon nagy megbecsülésnek örvend a fanok körében az Timothy Zahn Thrawn-trilógiája (nem az új, kánon, hanem a régi, bár elvileg a kánon is jó lett, de teljesen más történetet mond el),

Személyes kedvencem még a Darth Plagueis meg az Elveszett csillagok

A Birodalom korszakából amit olvastam és be is jött az a Kenobi.


Az Old Republic könyvek is jók, de se a Revant, se az Árulást nem ajánlanám a korszak nagy alakjainak ismerete nélkül (legalább futólagosan), a Végzetes Szövetség viszont önmagában is élvezhető (Elég hosszú könyv SW mércéhez képest, az első 50-100 oldalt elég nyögvenyelősen olvastam, de a második felére úgy beindul hogy az egyik kedvenc könyvem a mai napig)


A High Republic könyveket még nem olvastam (sajnos elvileg nem lettek olyan jók, de majd kiderül, nem ítélek mások véleménye alapján), de szerintem azokat is olvasd el, mert rengeteg High Republic tartalom fog kijönni mostanában és legalább képben leszel

2021. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!