Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem tette el láb alól?

Miért nem tette el láb alól?

Figyelt kérdés
Tegnap kiolvastam a Ragyogást, de valami nem világos. Ugyebár Danny talákozott egy a szálloda vendégszeretetét még mindig élvező, de nagyon halott banyával a 217-es szobában. Lorraine Massey megölhette volna Torrance juniort, ám mégsem tette. Vajon mi okból hagyta életben?

2021. márc. 7. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King-et kérdezd.
2021. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő meg előállna egy teóriával, amiből új regény születne.
2021. márc. 7. 20:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2.:Már született.
2021. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az álomdoktor igen tudom.


De ez más volna. A csoroszlya karon ragadná áldozatát, majd átröppene vele Kurt Barlow-hoz. Ahol míg világ a világ éldegélnének hármasban. Ááám titokban Roland Deschain tanítaná Danny-t. Majd mikor betöltötte a 21-et az ősvámpír örökösévé tenné meg. Persze előtte átváltoztatná.

2021. márc. 7. 20:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4.:Nem tudom miről beszélsz.Az álomdoktor-t egyszer megnéztem filmen,de nagyon nem tetszett,annyira hogy elég hamar el is felejtettem,a könyvet pedig végképp nem olvasnám el.Arra utaltam hogy azért hagyhatta életben akkor,hogy majd megírhassa a további történetét,ez meg is történt.Amúgy nekem a Stanley Kubrick féle Ragyogás se tetszett,leszámítva Jack Nicholson játékát,szerintem csak azért éri meg megnézni a filmet.Az 1997-es Ragyogás sokkal részletesebben visszaadta a könyvet,nekem az nagyon bejött.
2021. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, ebben egyetértünk a 97-es film sokkal jobban visszadja a könyvet. Nekem is inkább az a verzió jön be. Nos a második válaszod az volt : "Már született". Azt hittem a fentebb említett folytatásra gondolsz.
2021. márc. 7. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6.:Arra gondoltam.
2021. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én viszont arra, hogyha Kinget kérdeznénk arról, mi a francért nem végzett vele Lorraine, akkor olyan teóriával állna elő Stephen bácsi, amiből egy új regény is kipattanhatna
2021. márc. 7. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8.:Ahogy a legelsőbe is írtam,kérdezd meg tőle,biztos van valami elérhetősége,mert erre ő is úgy tudná csak megadni a helyes választ.
2021. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz:(elírtam) Erre,úgyis csak ő tudná megadni a helyes választ.
2021. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!