Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen Kingnek szerintetek...

Stephen Kingnek szerintetek melyik könyvével kezdjem?

Figyelt kérdés
Valami nem túl hosszút, de mégis olyat keresek, ami jól átadja az író stílusát. Kezdésnek esetleg a Hosszú menetelésre gondoltam, erről mi a véleményetek?

2021. márc. 16. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Éjszakai műszak, Tom Gordon segíts, Titkos ablak,titkos kert, Napkutya
2021. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Hüm,én inkább a Sárkány szemét ajánlom elsőnek.

Vagy a novellás köteteket.

Nem el akarom lőni a poént,de a harc és a gyerekek halálában mi a jó?! (Ja jól rémlik végül a gyöztes is kinyúlik)

2021. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem A ragyogás is jó lehet. Én azt olvastam másodiknak, de már az Az is megfogott elsőnek, vastagsága ellenére.
2021. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Rémálmok bazára.

Öt éve írta, és 20 különböző rövid történet van benne. Azért is érdekes mert mindegyik elé egy rövid bevezetőt írt arról, hogy milyen ötletből születtek.

2021. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a Kedvencek temetője volt az első. A Ragyogás pedig a kedvencem tőle.


Nézz utána, hogy melyik története érdekel a legjobban! Ez alapján szelektálj. Mivel mi nem ismerünk téged, nem tudunk annál többet mondani, hogy mi mivel kezdtük. Gondolok itt arra, hogy én pl az Az-t semmi képpen nem ajánlanám kezdésnek, de ha téged az a könyve érdekel a legjobban, akkor annak állj neki! :D

2021. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hosszú menetelés elég jó könyv, de nem a szokásos King. Nincs benne természetfeletti szál, ami azért a könyvei többségére jellemző. Kezdésnek valami rövidebbet szerintem, legyen a Sorvadj el!, A holtsáv vagy az Állattemető. Ha mégis természetfeletti nélkülit szeretnél, akkor azok közül a legjobb a Tortúra. Én mondjuk a Setét Toronnyal kezdtem kb. 7-8 éve, és azóta is imádom őt, lassan megvagyok az összes magyarul megjelenttel. Persze mást is olvasok mellette.
2021. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!