Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért tenne egy békevágyó...

Miért tenne egy békevágyó karakter olyat, amivel veszélybe sodorja a világot?

Figyelt kérdés
Tömören, van egy párhuzamos világ valamilyen módon elzárva a könyv világától. A plot céljából szükségem van arra, hogy egy bizonyos karakter kinyissa ennek a világnak a kapuját, ezzel olyan lényeket kieresztve, akiknek nem szabadna létezniük, de akárhogy gondolkozom nem áll össze a kép. Alapból is van egy gonosz szervezet, amit le kell győzni, de így még rosszabbra fordul a helyzet. Van ötletetek, miért tenné ezt?

2021. márc. 25. 23:33
 1/6 D-Mano ***** válasza:
100%
Mert félreért valamit vagy valaki szándékosan félrevezeti, és emiatt azt hiszi, hogy valami jót tesz annak a kapunak a kinyitásával.
2021. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert kíváncsi a túloldalra, és nem tudja, hogy ezzel onnan ki tud engedni lényeket.


Mert a kinyitás procedúrájáról hallott vakamit, és arra kíváncsi, kipróbálja, viszont nem tudja, hogy ezzel kinyílik a kapu.


Mert valaki odacsalja, hpgy kinyissa.

2021. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

erről csak az jut eszembe, nem egy olyan rpg játékkal játszottam, ahol én mindig jót akartam, de ez csak vért és pusztulást hozott.

valahogy így kellene megoldani ezt a történetet is

2021. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Ezt már B karakternek adtam, akit A karakter használ ki, de amúgy jó ötlet.


"Mert a kinyitás procedúrájáról hallott vakamit, és arra kíváncsi, kipróbálja, viszont nem tudja, hogy ezzel kinyílik a kapu."


Ebben van valami. Van egy karakter, aki kapcsolatban áll a másik világgal, mert egyszer elzárt oda valakit. Lehet, hogy ő maga a kapu. Lehet, hogy valaki elhinti, hogy ez a személy ki akarja nyitni, és A karakter azt hívén hogy megakadályozza megöli, de ezzel pont ő éri el azt, amit nem akar, hogy megtörténjen..

2021. márc. 26. 13:57
 5/6 A kérdező kommentje:
3: Igen, ez ironikus :D
2021. márc. 26. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megfenyegetik, hogy ha nem teszi, akkor bántják az egyik barátját vagy családtagját.
2021. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!