Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Harrynek kivel...

Szerintetek Harrynek kivel kellett volna összejönnie?(Harry Potter)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Ginny
Hermione
Lavander
Cho
Luna
valaki más
73 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Hermione! Még az író is rájött hogy tévedett.
2021. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Én nem voltam különösebben érdekelt a történet romantikus aspektusában. Ginny egy szimpatikus szereplő, akit nagyon szerettem, úgyhogy elvagyok a canon végeredménnyel, de összességében nem nagyon érdekel a dolog.
2021. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Annyi, hogy Hermionével nem hoztam volna össze. Csodálatos barátságuk van, és szerintem dögunalmas lett volna, ha itt is összehozták volna a főszereplőt a főhősnővel. Mindenhol mindig ez van - sokkal érdekesebb és felfrissítőbb úgy, hogy a Harry Potterben ez nem így történt.
2021. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelmű, hogy Hermionéval illettek össze a legjobban. Még Rowling is össze akarta hozni őket, de rajongói nyomásra végül Harry Ginnyvel jött össze.
2021. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Akik Hermionével hozták volna össze, azok miért lettek lepontozva??
2021. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem illett volna össze Hermionéval. Rá mindig csak barátként gondolt és ez így volt jó, ahogy a hármas is leírta. Nem volt közös az érdeklődési körük, Hermionét nem érdekelte a kviddics, Harryt nem érdekelték a könyvek.

Ginnyvel viszont összeillik. Ugyanazokat a dolgokat találják viccesnek. A harmadik kötetben is együtt nevetnek Percyn, az ötödikben azon, ahogy Hermione veszekedett Lunával a fura lények létezésén, meg nevetnek Ronon, Fleurön...

Mind a ketten szerették a kviddicset, ami Harrynél fontos szempont volt, hiszen az első barátnője, Cho is kviddicsezett.

Ginny megértette Harryt. Például amikor az ötödik részben Harry beszélni akart Siriusszal, tudta, hogy Hermione hülyeségnek fogja találni, ezért Ginnynek mondta el. És ő nem csak hogy megértette, de még a módját is kitalálta, hogyan lehetne ezt megvalósítani. Amikor pedig szakított vele, hogy megvédje őt, akkor is megértően viselkedett és nem is várt volna mást, kevesebbet Harrytől.

Az, hogy Harry nem vonzódott Hermionéhez abból is látható, hogy az ő külsejéről nem nagyon volt szó a könyvekben (amik ugye Harry szemszögéből íródnak). Amikor még Harry és Ginny nem is jöttek össze, akkor is többször említik Ginny táncoló vörös hajfürtjeit. A szemszíne is már az első vagy második könyvben kiderül. Hermione hajszínét vagy kétszer ha említik, a szemszínét pedig egyáltalán nem. Az egyetlen alkalmak, amikor Harry Hermione külsejére gondol, az, amikor Hermione a bálra kicsinosította magát és amikor Heemione mondja, hogy mondhatta volna Chonak, hogy csúnyának találja őt, megjegyzi, hogy ez nem igaz.


De ez csak az én véleményem :)

2021. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak szerintem hasonlít Ginny Lilire? Nem csodálkoznék ha harry csak a vörös haja miatt szeretne bele.
2021. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
#7 deee, ez nekem is eszembe jutott már! Amilyennek Piton emlékei alapján megismerjük Lilyt valamennyire a személyiségük is hasonlított. Lily megvédte Pitont, mint Ginny Lunát. Mindketten kiállnak az igazukért. Amikor Ginny kiakadt Ronra, mert nehezményezte, hogy Deannel a folyosón csókolózott, a viselkedése valahogy emlékeztetett arra, ahogyan Lily viselkedett, miután Piton sárvérűnek hívta. Mindketten népszerűek, legalábbis Lily mondta Pitonnak, hogy egyik barátja se tudja megérteni, hogy miért áll vele szóba. Ez úgy jött le nekem, hogy sok barátja van Pitonon kívül. De ki tudja. Mindketten szemtelenek. Lumpsluck elmondása alapján legalábbis az Lily. És Lumpsluck mindkettőjüket kedvelte.
2021. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

5-ös

nem tudom,de nem én voltam🙂

2021. ápr. 7. 09:54
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
Voldemorttal.
2021. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!