Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Le feküdt valaha Reni és Cortez?

Weebfan kérdése:

Le feküdt valaha Reni és Cortez?

Figyelt kérdés
Most olvasom a 8/1.részt de nemtudom eldönteni hogy lefeküdtek vagy csak együtt aludtak. Nagyon kiváncsi vagyok a válaszokat köszönöm

2021. ápr. 16. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom hányadik részben van, de igen. ezer éve olvastam, pontosan nem emlékszem mikor, de valami hóvihar miatt aludt ott a csaj, és azt hiszem akkor.
2021. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy emlékszem az utolsó részben, de nem igazán részletezik.
2021. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen. Bár még régebben olvastam itt egy olyan választ, hogy Laura azt nyilatkozta, hogy nem. Közben pedig azt hiszem az SzJG kalauzban is benne van, hogy direkt nem részletezte az ilyeneket, hogy mindenki úgy képzelje el, ahogy akarja.
2021. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most direkt megkerestem, a 8/1 kötetben február 17.

Hát ebből elég egyértelmű.


"Rendben, akkor igyekszem úgy összefoglalni a napom (és a múlt

éjszakát), hogy közben nem vörösödöm el, és ha esetleg valaha, bárkinek a kezébe kerülne a naplóm, akkor nem teszi fel netre, mert nincs benne semmi „érdekes". Öhm. Hát, ha szerettem volna napot karikázni, utalva ezzel arra a dologra, amiért egy lány általában bekarikáz egy napot, akkor igen. A tegnapi pont

lehetne. Mindezt olyan arccal írom, hogy valóban úgy nézek ki,

mintha egy trópusi helyen égtem volna le. Igen, Corteznél aludtam az éjjel, életemben másodszor és igazából először. tudom, hogy egy lány legjobb barátnője a naplója, de az a helyzet, hogy én még a hús-vér legjobb barátnőimmel sem

tárgyalom a magánéletem, és főleg nem Cortezt, tehát ami a tegnap esti alsó naplóbejegyzésem és a ma reggelem között történt, az összesen két emberre tartozik. Cortezre és rám."

2021. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen az Szjg Kalauzban tényleg benne volt ez, amit a #4 leírt.

A fantáziára bízta inkább

2021. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

„A fantáziára bízta inkább”


Valahogy így. Bár amilyen izgulós-hangulatember volt Cortez, ki tudja, hogy elérte-e a harckészültségi szintet...

2021. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, 8. rész, első kötetében!
2021. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!