Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki nem tudná lefotózni...

Valaki nem tudná lefotózni nekem ezeket a részeket a SZJG-ből?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, mikor mindenki húzott egy cetlit és ami arra volt írva azt meg kellett csinálniuk évvégéig.

Szóval érdekelne, hogy hogyan húztak (kalapból vagy valahogy máshogy), voltak-e szabályok (ha igen, mik), illetve, hogy ki hogyan oldotta meg a sajátját.

Két éve olvastam és már nem nagyon emlékszem rá



2021. ápr. 17. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod-e legalább, hogy melyik könyvben volt?
2021. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rég olvastam, de szerintem ez az utolsó évben volt, valami csínyeket kelle csinálniuk, nem?
2021. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez a hetedik könyvben volt
2021. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 7 könyvben (Útvesztő) húzták a cetliket. Ha jól emlékszem, csak az volt a szabály, hogy senkinek se lehetett elmondani a feladatot
2021. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húha, én se tudom melyikben volt, de akkor ezek szerint az Útvesztőben. Nem tudjátok, ki hogyan csinálta meg?
2021. ápr. 17. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Reni: bónusz szerenád saját költeménnyel annak a tanárral, akivel a legrosszabb a kapcsolata - ő az egyetlen, aki nem csinálta meg, mivel akkor, amikor kihúzták, már nem látták többet Vladárt (azt hiszem)

Jaques: 10 percig strandolni a suliban - ő volt a legelső, aki teljesítette, fürdőnadrágban és törölközővel jött suliba, és 10 percig napozott, majd Máday véget vetett ennek

Robi: tanórán kizárni a tanárt - erre annyira nem emlékszek, még az se ugrik be, melyik tanárról van szó, de szerintem Barkát zárta ki

Cortez: kicserélni Máday igazgatóhelyettes vonalzóját, májusig vissza sem adni - egyszer amikor büntetés miatt behivatta őt Máday, kicserélte egy másik vonalzóra, amibe belekarcolta, hogy 12.b

Virág: ugyanazt a dalt elénekelni minden egész órában - egyik nap óránként felállt, és elénekelte az Örömódát, mert másik dal nem jutott eszébe

Dave: a suli honlapját emlékezetessé tenni - azt hiszem, átírta az intézmény nevét Szent Johanna Rehabilitációs valamire

Andris: az osztályfényképet emlékezetessé tenni - nőnek öltözve ült be a csoportfotóra

Ricsi: beköltözés a suliba - behozta a fesztiválos sátrát, amibe később be is ragadt, majd a kulcsával szétszakítva szabadult ki

Kinga: elterelni a felügyelő tanár figyelmét az osztálkiránduláson - felhívta Mádayt, mintha egy telefonos ugyfélszolgálat lenne, majd értékelést kért tőle többször is

Macu: visszatenni Csontváz Carlost a helyére - ezt igazáből nem tudom hogy oldotta meg, valószínüleg szimplán megkereste és betette a termükbe

Gábor: ballagási beszéd - olyan egyszerű, amennyire hangzik, emiatt nincs mit ecsetelnem

Zsolti: vágókép a tanévnyitón - ez már nincs benne a könyvben ugye, de leírja, hogy melyik kép lesz az

2021. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2021. máj. 3. 17:25
 8/8 Cassena válasza:
100%

Robi: a matektanárt zárja ki, de a többiek segítenek neki (bár szabály szerint egyedül kellene, de miért is ne segítenének :D)

Dave: a suli honlapján táncoltak a tanárok figurái valami pörgős számra (Reni mondta is, hogy jó hogy ezt olyan húzta aki ért is hozzá)

Macu: a rokkerektől szerzi vissza Csontit, akik mindenféle koncertre elcipelték (ha az a csontváz beszélni tudna)

Zsolti: megszervezi, hogy a következő tanévnyitón a suli eredeti bemutatkozó videója helyett a 10-es(?) osztályvideójukat fogják látni

2021. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!