Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tűz és a jég dalát vagy a...

A tűz és a jég dalát vagy a Gyűrűk urát vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nektek melyik tetszett jobban. (Sorozat nem érdekel, csak a könyv)

2021. ápr. 22. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Gyűrűk ura
A tűz és a jég dala (Trónok harca stb)
41 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább a Tűz és jég dalára szavazok. Nekem a Gyűrűk ura nem volt akkora durranás könyvben, főleg, hogy egy tipikus fantasy amiben minden apró mozdulatot aprólékosan elmesél, pl., hogy bilbó mit evett kedden reggel, és azt hogyan tette.


Tudom, a kettőt nem lehet összehasonlítani, míg mielőtt leszavaztok. Ez egy szubjektív vélemény, mert a kérdező is a szubjektív véleményt kérte.

2021. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint a trónok harca jobban tetszett :))
2021. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
A Gyűrűk Ura nekem túl részletezett. Nem érdekel minden kavics háttértörténete.
2021. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Mind a kettő jó könyv, de én abszolút a Tűz és jég dalára szavazok. A Gyűrűk Ura filmek nagy kedvenceim, de a könyvekből szó szerint semmi nem maradt meg.
2021. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

én a gyűrűk urán egyszerűen nem tudtam átrágni magam. az első könyv megvolt, a másodiknál megakadtam, többször nekikezdtem, de egyszerűen nem megy. annyira furán van megírva, hogy még véletlenül se tudom elképzelni, mi történik, hogy néz ki a táj, mit csinálnak a kakarterek, így kb semmi se maradt meg. a vége mindig az, hogy elolvastam a szavakat, de nem tudom összerakni a képet a fejemben. és ez még nem is a szilmalirok.

a tűz és jég dalát magyarul és angolul is végigolvastam, lehet ideje lenne megint :)

2021. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettőt nagyon szeretem, de akkor már Gyűrűk ura. Egész egyszerű oka van: ez lezárt, Martin meg soha a büdös életben nem fogja befejezni a sajátját.
2021. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Végül megrendeltem mind a kettőnek az összes részét (karácsonyi zsebpénzből mielőtt valaki belekötne) majd ha mindegyiket kiolvastam én is írok véleményt. Ez eltarthat egy ideig
2021. ápr. 23. 00:30
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Köszönöm a lepontozást annak aki megtette, igazán érett viselkedés volt.
2021. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért GYIK-en a legtöbb ember úgy működik, hogy azt a választ, amivel nem ért egyet, azt lepontozza. Őszintén nem tudom melyik vagy, de a válaszok alapján a 6-osnak tippellek. Mivel úgy nézem a legtöbb ember inkább GOT-párti, mint LotR, egy ilyen helyzetben a személyes vélemény felér egy halálos ítélettel. :D
2021. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Én a hobittal kezdtem végül is azzal kezdődik a gyűrűk ura az az előzmény. De nem tudott lekötni. A Trónok harcából vegigolvastam az összes könyvet.
2021. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!