Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura könyveit milyen...

Leiner Laura könyveit milyen nyelvekre fordították le?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vagyok a második válaszoló, aki azt írta, hogy semmilyen nyelvre nem lett leforditva, te meg lepontoztál. Ezért kértem, hogy akkor mutass portugál, orosz, vagy igazából bármilyen más nyelvű LL könyvet. Tényleg érdekel mert én az életben nem hallottam róla, hogy leforditották volna, és a neten sem találtam semmit. :)
2021. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, közben írtál. Értem, szóval akkor csak a véleményem lett lepontozva, ok. .. :)
2021. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12-es téged nem pontoztalak le.
2021. máj. 15. 11:51
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Én írtam a portugált. Akinek nem esett volna le, szarkazmus volt. Elég nagy pökhendiség azt feltételezni, hogy ilyen tini cuccot lefordítanak más nyelvekre, mikor a valóságban még magyar irodalmi értékeket is csak nagyon elvétve fordítanak le.
2021. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, a fején találtad a szöget. Leiner Laura nagyon trendi a kis tinik között, de bőven nem akkora durranás, mint ahogy most hiszik.

Azon meg jót nevettem, hogy más nyelvre lefordíthatatlan lenne. Azért ez nem valami világirodalmi csoda, hogy egyszerűen ne lehetne lefordítani, mert annyira komplex szociális és kulturális elemekkel bíró mű. :D

2021. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
A négyesnek mondanám, hogy kezdjük ott, hogy nincs olyan, hogy belga nyelv
2021. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Ki mondta, hogy világirodalmi csoda, meg hogy ilyen-olyan komplex? Nyilván nem az. Én csak annyit írtam, hogy nagyon sok az olyan rész, vicc benne, amit csak a magyarok érthetnek meg, ha olvastad volna az LL könyveket, tudnád miről beszélek.
2021. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem fordították le a könyveit más nyelvre. Csak magyarul elérhetőek.
2021. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Hottentotta és piréz nyelvekre.
2021. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!