Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Viszkok Fruzsi...

Mit gondoltok Viszkok Fruzsi "Tedd rendbe az életed!" könyvéről? Hasznos? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

#könyv #rend #Rendmegint
2021. jún. 5. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ hány oldal, és mekkora rés van az aztalod 4. lába és a padló között.
2021. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Semmi bajom ezzel a Fruzsival, de mi olyan baromi nagy rendetlenség lehet egy huszonéves bloggerlánynál a kis tökéletes instagram lakásában?


Egyszerűen nekem nem hiteles. Nem 8 gyereks szülő, aki közben egy nagy céget futtat. Nem valami szakértő. Nincs baj azzal, amit csinál, de mi okosat tudna mondani a témában?

2021. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
3. Azt, hogy írsz egy könyvet "hogyan tedd rendbe az életed" címmel, amit a sok szerencsétlen megvesz. A befolyt összegből pedig rendbe teszed a saját életed. xD
2021. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Akkor valaki olyan is írhatna aki olvasta a könyvet.
2021. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

#3

Ezt nem értem, csak akkor lehet valakinek problémája a rendszerezéssel, időbeosztással, ha gyereke van és mellette dolgozik?

2021. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó, nem, de biztos vagyok benne, hogy érted, mire utaltam. Ha mégsem csak játszod az értetlent, akkor elmondom lassan.

Hiteltelennek érzem egy erősen könnyített pályán élő, független, jómódú, fiatal influenszer tanácsait Olyan dologban, amire bőven találsz sokkal nagyobb játékosokat bárhol magad körül.

2021. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek. Biztos jópofa ötletei vannak, meg amúgy kedves lány szerintem.

De egyedül él egy kis lakásban.

Sosem kellett még alkalmazkodnia egy pasihoz és gyerekekhez miközben nem otthonról dolgozik. Szóval egyedül nem nagy kihívás rendet tartani, ha amúgy is a legtöbb idejét otthon tölti. 🤷🏼‍♀️ Akkor nehéz, ha van aki mindig szétpakol. És csak este 1-2 órád van szabad, de nyilván akkor is folyton figyelni kell a gyerekekre, időt tölteni a kedveseddel. Egy ilyan életvitelt elő nő praktikáira inkább kíváncsi lennék.

2021. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Fruzsi célközönsége nem a harmadik emberével meg két gyerekével élő nő, aki négy műszakban dolgozik a szalag mellett, hanem a fiatal korosztály, akinek igen is hasznos lehet egy ilyen útmutató arról, hogy hogyan tartsunk rendet magunk körül.
2021. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dorka900 válasza:

Itt olvashatsz véleményeket olyanoktól, akik megvették:


[link]

2021. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!