Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani (nem régen...

Tudnátok mondani (nem régen játszódó) szerelmes/romantikus könyveket?

Figyelt kérdés
pl: Akkor szakítsunk, Két lépés távolság... Könyv sori is jó! :D (pl: A fiúknak akiket valaha szerettem, A fiúknak-Utóirat még mindig szeretlek, A fiúknak-Örökkön örökké, Szent Johanna Gimi)

2021. júl. 12. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez aztán a színvonal, amiket felsoroltál. Gratula. A régi könyvek egyáltalán nem rosszak. Én pöttyös könyveken nőttem fel többet érnek mint ezek. Lassan már nem tudnak újat mutatni semmilyen téren.

19 vagyok.

2021. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem is ugy gondolom hogy rosszak, olvastam pár régebbi könyvet is, de azokat jobban szeretem és jobban el tudom képzelni amik nem olyan régiek.. de amúgy gondolom te is kb a korodnak megfelelő könyvet/könyveket olvasol/olvastál, én is ezt teszem..és attól hogy hogy nem tetszik a címe/műfaja vagy bármi még nem kéne leszólni. De csak úgy mondom én is olvastam pöttyös könyveket:)


jövő héten leszek 17 és amiket felsoroltam kb 14-26 éves korig ajánlottak:D

2021. júl. 12. 23:50
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Párválasztó sorozat
2021. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A Párválsztó tényleg nagyon jó, Bexi
2021. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna könyveit ajánlom
2021. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
#1 az anyukám is pöttyös és csíkos könyveken nőtt fel. Te az anyud könyveit olvastad vagy könyvtárba jártál? Vagy te nem arra a régi klasszikus pöttyös könyvekre gondoltál, amiknek a közepén általában egy rajzolt kép van? :) Minden esetre terveztem közülük olvasni, de majd csak akkor tudok, ha végre elköltözünk és kicsomagoljuk a dobozokat.
2021. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Colleen Hoover könyvei között szétnéznék a helyedben, hátha megtetszik valamelyik :)
2021. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm szépen, 2 könyv is megtetszett:)
2021. júl. 15. 12:55
 9/13 A kérdező kommentje:
#3 és 4 köszönöm (már olvastam:D)
2021. júl. 15. 12:57
 10/13 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm:3 (már a Higgy nekem és a Légből kapott szerelem is az elolvasott könyvek között szerepel:D)
2021. júl. 15. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!