Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a regénytöredékről?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el írni, legalábbis regényt. Eddig versekben és novellákban mozogtam, de jött pár jó ötlet, ami persze nem azt jelenti, hogy a kivitelezés is zseniális. :D Ezért lennék kíváncsi a véleméynetekre.

[link]



2021. júl. 16. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szuper lesz.
2021. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors véleményt. :)
2021. júl. 16. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon "szabad" stílusú, ami alapvetően jól passzol ahhoz a szarkasztikus gondolkodásmódhoz amiben írsz, de azért néha kicsit túlzásba vitted. Ezt főleg az első fejezetben (?) érzékeltem, a másodikban annyira nem - bár azt sajnos nem tudtam végigolvasni. Amúgy jó lesz, emgem megfogott, mindenképpen továbbolvasom amint lesz rá időm 😀
2021. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen kicsit túltolom lehet :) az első kemény lett és bár úgy terveztem a tobbit is, kicsit el fog gyengülni a kövi fejezetekre, én is úgy érzem.

Nagyon köszönöm a véleményt. Mindenképpen megfogadom. És jót jelent, ha tovább tervezed olvasni. :) Nagyon szívesen meghallgatnám majd a többiről is a véleményed.

2021. júl. 17. 04:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várom a folytatást :)

Nem szeretnék véleményt írni addig amíg nincs kész, nálam a vége sokat tud változtatni az egészről alkotott képen, de eddig nagyon tetszik :)

2021. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ilyen véleménnyel vagy róla :) Sokat dob az íráskedvemen az biztos. Rajta leszek, hogy ne maradjon el a végéről a csattanó.
2021. júl. 17. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Vááááá már megint te
2021. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenhol én :D
2021. júl. 24. 00:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó akkor kifejtem kissé bővebben...

Wattpad nem úgy működik, hogy bejelölsz 1000 embert mint egy stalker, ha köszönnek akkor nem is fogadod, csak elvárod hogy mindenki olvassa és kommentelje amit írsz.

Te is le kell tegyél valamit az asztalra ahhoz, hogy valamit kapj cserébe. Ha kritikát írsz X ember hasonló témájú írására, akkor esetleg ők a tiedre is írnak.

Bár wattpad nem éppen az irodalomkritikusok társasága, inkább egy creative writing csoportba kellene belépj, ha tényleg érdekel a dolog, de az is úgy működik, hogy valamit valamiért.

2021. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Okés, köszi a véleményf.

Valószínűleg tényleg nem ez a megfelelő hely számomra :)

2021. júl. 24. 08:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!