Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Trónok...

Érdemes elolvasni a Trónok harca sorozatot annak ellenére, hogy valószínűleg sosem fogja befejezni G. R. R. Martin?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 22:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, így is érdemes.
Nem, inkább ne kezdj bele.
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én nagyon szeretem a karaktereket, a szövevényes történetet és őszintén, már így is annyi élményt nyújtott, hogy nem bánom akkor sem az elolvasását, ha nincs befejezés.
2021. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes.
2021. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes, bár újraolvasást tőlem max akkor kap ha befejezi. Ha nem, akkor maradnak csak ott a polcon.
2021. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Mivel mindent lehet folytatni, ezért mondhatjuk, hogy semmi sincs befejezve.


Érdemes elolvasni, már csak azért is, hogy lásd, hogy csökken a színvonal könyvről könyvre (plusz egyre több és több lesz a filler).

2021. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes, a törtenet befelyezésére ezernyi teória van, ha mégsem fejezné be, és nem is hozzák nyilvanosságra a végét akkor azok közül ki lehet választani a neked legszimpatikusabbat. Emellett Martin egy hatalmas, komplex világot alkotott meg, amiben el lehet veszni a könyvek története nélkül is.
2021. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes, valszeg nem fejezi már be,de attól még jó könyvek.
2021. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az első 3 könyv nagyon jó, érdemes. A 4-5 kihagyható.
2021. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam őket, szerintem nagyon jók, érdemes elolvasni.
2021. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!