Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet fogok írni! Milyen...

Könyvet fogok írni! Milyen témában írjak?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, vannak egyedi ötleteim. De arra vagyok kiváncsi, hogy TI milyen témában olvasnátok szívesen? Vagy pl milyen sztorit valósítsak meg?


Én régebben tökre örültem volna, ha valaki az én ötletemről írna egy könyvet.

Szóval hajrá! Ha valaki valamilyen témában olvasna valamit akkor megvalósitóm.

(olyan 200-300 oldalas lesz)



2021. aug. 13. 19:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
Amilyenben akarsz. Azt írsz, amit akarsz. Ha nem tudod, mit akarsz írni, ne írj! Ilyen egyszerű.
2021. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Kalandfilm
2021. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Sci-fi fantasy
2021. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképpen valami olyasmiről, amiről nincs túl sok könyv. Pl. a permi növényevő megafaunák kialakulásáról.

Vagy, ami még jobb, az Cathaysia, ami egy elszigetelt kontinens volt a perm idején (mai Kína egy része) és az elszigeteltsége miatt tele volt élő kövületnek számító lényekkel a karbonból.

2021. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
78%

Magyarul van ötleted, de inkább valaki mondja meg, mit írj meg.

A másik meg, hogy szinte úgy adod elő, mintha nekünk az mekkora flash lenne, hogy te írod meg a mi ötleteinket. Vicces.

2021. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Hát jól félreértettétek.


Témát kértem, hogy mit olvasnátok szívesen ( nyilván arra gondolva hogy minnél többen vegyék a könyvemet)

válaszként azt vártam hogy pl “romatintikus,szerelmes tortenet”

“horror, paranormalis tortenetek”

Eddig 2 ember bírta értelmezni ezt

2021. aug. 13. 22:19
 7/48 anonim ***** válasza:
76%

Most meg magyarázod a bizonyítványt. Tisztán leírtad, hogy más ötletét akarod megírni. Tök egyértelmű, hogy nem azt akartad mondani, hogy te mennyire örültél volna, ha valakinek azt mondod, hogy írjon horrort és ír egy horrort.

Egy ötlet megvalósítása nem ez.


De nem is ezt értetted alatta, csak most kicsit kínos, hogy nem olyan reakciókat kaptál, mint szerettél volna, szóval megy a ködösítés.


Az ilyen fura kamasz gyerek kérdéseknél, ahol a kérdező el van szálva, utána meg hadovál, csak az a vicces, hogy azt hiszed, nem látunk át a szitán.

2021. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
78%

Nem azzal van a gond, hogy nem tudjuk értelmezni a kérdést...

Ha vannak ötleteid, akkor hajrá, és valósítsd meg. Hiába mondom, hogy írj egy pszichológiai thriller könyvet, ha például nem tudsz vagy nincs rá ihleted. Én nem is tudnék írni olyan típust.

A könyv kiadást meg gondold át. Nem tudom, hogy adtál-e már ki, de nem olyan könnyű dolog.

A második részhez meg annyit szeretnék hozzáfűzni minden bántás nélkül, hogy: Miért nem írod meg te a saját ötleted, aminek örülnél?

2021. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
86%

még egy gyakoris kérdést sem tudsz érthetően megfogalmazni, sztem nem kéne könyvet írnod.

sok IGAZÁN tehetséges, professzionális író van, akiknek a méltán világhírű, elismert könyvei közül válogathatunk, szval sztem nem szorulunk rá arra, h. egy noname önjelölt irkafirkáló nekünk bármit írjon.

2021. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
19%

Miről kellene írnod? Nos, ha javasolhatnám, akkor azt mondanám, legyen valami aktuális, egy jó adag akció, kevés politika, több intrika, szerelmi szál ami lassan bontakozik ki, és minden maradjon reális. Mire gondolok? Adott egy lecsúszott 30-as pasi, ptsd-s egy volt katona teszem azt, aki a küldetésben átélt személyes tragédiák, és a kormánya árulása miatt megzuhant, így leszerelték. Iszik, krvázik és egyre mélyebbre süllyed. Egy volt barátja felajánlja, hogy dolgozzon egy cégnél, mint biztonsági ember. Jól fizet, és nem megerőltető.Emberünk elvállalja.

Unalmasan telnek a napok, míg az egyik este, zárás előtt egy fickó álruhában bemegy a céghez, és kiiktatja az egyik emeleten dolgozó öltönyöst, látszólag minden ok nélkül. Persze szemtanú is akad, egy riadt asszisztens képében, aki akkor nyit be az ajtón. A lány halálra van rémülve, neki meszeltek. A pisztoly csöve a szemei közé mered, ám abban a pillanatban egy termosz repül át a levegőn a lány feje felett, és telibe kapja a gyilkost. Ez csak pár másodperc kiesést okos a rosszfiúnak, de ez elég ahhoz hogy az ex katona- nevezzük David-nek - megnyomja a tűzjelző gombot. Valami csoda folytán a lánnyal meglógnak az irodából, ám a gyilkos a nyomukban van. Eközben megjönnek a cég többi biztonsági őrei is, ők fegyveresek( David nem hord fegyvert) lesz tűzharc.


Hogy miért ölték meg a fickót? Mert bizonyítékai vannak korrupcióra és prostituáltak megölésére, mindez a felső körökben. Vannak offshore számlák, választási csalások és vérfertőzés. De hát kormánykörökben így játszanak. Mit tehet David? Teszi azt amihez a legjobban ért, de ehhez újra a régi énjét kell elővennie.


Ez a sztori szerintem a 80-90- es években, mint könyvben mind filmen megállta volna a helyét :D

2021. aug. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!