Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet fogok írni! Milyen...

Könyvet fogok írni! Milyen témában írjak?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, vannak egyedi ötleteim. De arra vagyok kiváncsi, hogy TI milyen témában olvasnátok szívesen? Vagy pl milyen sztorit valósítsak meg?


Én régebben tökre örültem volna, ha valaki az én ötletemről írna egy könyvet.

Szóval hajrá! Ha valaki valamilyen témában olvasna valamit akkor megvalósitóm.

(olyan 200-300 oldalas lesz)



2021. aug. 13. 19:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
88%

ha te nem tudod miről írj könyvet, nem tudja senki

ha arra szamitasz, hogy majd milyen sokan megveszik, bele se kezdj. hacsak nincs könyvkiadótok.

2021. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
70%
tessék téma: miért kint, a testen kívül van a legtöbb emlős heréje
2021. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
79%
Fikciót akarsz írni, ugye? Akkor írj arról, milyen a saját ötleteidről írni.
2021. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
20%

Vázlat:

Ötödik dimenzióban játszódó történet.

Helyszín: Tizenharmadik galaxis

Szereplők: Harmadik dimenzióban klónozott robotok, génmanimpulált vérfarkasok, II. századból származó időutazó dákok.

Történet:

Egy klónozott robot beleszeret egy génmanipulált vérfarkasba, aki történetesen egy időutazó dák nő férje, aki a közeledést nem utasítja el. Ebből szerelmi sokszög jön létre. Háborúk, csaták dúlnak, de kiderül, hogy a dák nő (időutazásai révén) tulajdonképpeni szülőanyja a klónozott robotnak. A történet befejezését én nyitva hagynám, döntse el az olvasó, hogy ki, miért, hogyan, mi módon és kinek a jó édesanyja!!!

2021. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
77%

Valami borzalom, ami itt megy. Adott egy beképzelt magát zseninek gondoló "író", aki feltesz egy kérdést. Tudni akarja, hogy milyen történetet írjon pedig ilyet egy kezdő sem kérdez, hiszen, tegyük fel, ha valaki mondjuk horror regényeket szokott írni és azt mondják neki, hogy írjon egy nyálas, csöpögös romantikus tini sztorit, akkor annak a megírását nem fogja élvezni, hiszen, ha élvezné, akkor már írt volna olyat. Emiatt pedig maga a történet sem lesz jó. Ráadásul az a hozzáállás is vicc, hogy valaki azért kérdezi meg az emberektől, hogy mit írjon, mert arra számít, hogy akkor, ha tényleg ilyen történetet ad ki a keze közül, azt rengeteg ember fogja olvasni. Ez szörnyű hozzáállás. Az ilyen pénzleső alak ne írjon. Én soha nem olyan regényt akarok írni, amitől azt várom, hogy sikeres lesz, hanem csak simán leírom a gondolataim, történeteim és ezután megköszönöm az embereknek, ha véletlen elolvassák amit írtam.

Arra már nem is nagyon térek ki, hogy mennyire rossz a kérdés megfogalmazása.

Persze, lehet, hogy a válaszok nagy része rosszindulatúnak hat például az enyém is, de ha van benned kitartás és tényleg jó írónak gondolod magad, akkor nem foglalkozol az emberek véleményével és írsz egy olyan könyvet és olyan témában, amit te jónak gondolsz és élvezed a megírását.

2021. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
70%

Könyvet írni senki nem tud, legfeljebb regényt. Netán novellákat, melyeket kötetbe rendezve egy könyvkiadó kiad.


KÖNYV szó jelentése:

Írásos feljegyzések kötege, amit gondolatok, információk, adatok megőrzésére, átadására és terjesztésére használunk, hogy mások elolvassák és használják a benne lévő adatokat. Az írásos lapokat általában az egyik szélüknél összekapcsolják és borítóval látják el, hogy könnyen lehessen olvasni, és tartós legyen.

2021. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Jo en inkabb nem irok mar semmit ide ,irogassatok csak.

Nem pazarlom ratok az idomet🤣

2021. aug. 14. 19:58
 28/48 anonim ***** válasza:
84%
Írj a gyakoriról valami pszichothrillert😈
2021. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, hiába írnám, hogy írj egy újszerű, kreatív szellemes horrort, ha például béna vagy atmoszférát teremteni és félelmet kelteni az olvasóidban. Hiába írnám, hogy írj egy romantikus történetet, ha nem értesz hozzá.
2021. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
80%
És még mindig fölényeskedik a kis majom. Nem hiszem el.
2021. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!