Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King "Az" c. könyve...

Stephen King "Az" c. könyve akkor most hogy is van?

Figyelt kérdés

Mert én először a filmet láttam, és nagyon megtetszett, szóval el akartam olvasni könyvben is. De én azt hittem, hogy itt is úgy lesz, hogy az első könyvben a gyerekek története lesz, a másodikban pedig a felnőtteké.

Viszont itt rögtön a 80'as évekkel kezdődik. Szóval akkor úgy lesz, hogy valójában a felnőttek sztoriját írja le, és csak visszatekintenek majd a múltra, vagy hogyan?



2021. okt. 23. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A könyv keveri az idősíkokat. A film az egy leegyszerűsített verzió és rosszabb mint a könyv.
2021. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A filmek általában "mindenkinek" készülnek, ami a mai standardban azt is jelenti, hogy a kevésbé bonyolult eseteknek is és a filmkészítők nem feltételezik, hogy a néző képesebb az összetettebb gondolkodásra is. Szóval minden le van butítva.
2021. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

A film nem csak leegyszerűsített, hanem erősen fennáll a gyanú, hogy csak pénzmosásra használhatták. A második részt az totál felejtsd is el, a rendezőknek kb. semmi infójuk nem volt a könyvről, erről többször is elszólták magukat.

A könyvben ugrani fognak az idősíkokban, sokáig majd a "gyerekek" sztoriját mutatja be, miként találkoztak Azzal, miként harcoltak ellene, stb.

Utána fog megint csak már felnőttként koncentrálniuk rá.

De készülj fel rá, hogy totál más a film és a könyv, de nagyon durván. Kb. a filmnek semmi köze a könyvhöz, főleg a második résznek, mert ahogy írtam maguk a készítők se tudtak semmit se a könyvről, se a történetről.

2021. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

a könyvnek semmi érelme . Végig azt vártam lesz az egészre valami logikus magyarázat ,erre se füle se farka volt az egész a végén. Az meg valami entitás volt vagy mi.

A filmet nem láttam de talán jobb

2021. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
a teknősbéka is mi volt meg az valami pók aki utazik az időben ? engem felidegesített a könyv.. az meg hogy 11 évesek khm egymással csináltak dolgokat az sem tetszett túlzottan.
2021. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
A teknősbéka és Az két ellentétes entitás egy másik univerzumból. A pók pedig Aznak a földön felvett alakja, mert ugye ezen alak mellett létezik egyszerre a
2021. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

*másik dimenzióban.

Az meg amit a 11 évesek csináltak azt én sem értem.

2021. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

a végén a dugós jelenetre gondolok. amikor mind átmentek a lányon a visszaemlékezéskor.

11 évesek voltak elvileg.

értem én hogy a gyermekkori félelmekről ír a könyv meg a felnőtté válás fájdalmáról képletesen, de azt simán kihagyhatta volna belőle akkor is.

2021. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
fantasynek elmegy persze , csak én azt hittem lesz rá logikus magyarázat végig vagy Az valami tréfa , így kicsit más szemszögből olvasta először akönyvet
2021. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
olvastam
2021. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!