Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King "Az" c. könyve...

Stephen King "Az" c. könyve akkor most hogy is van?

Figyelt kérdés

Mert én először a filmet láttam, és nagyon megtetszett, szóval el akartam olvasni könyvben is. De én azt hittem, hogy itt is úgy lesz, hogy az első könyvben a gyerekek története lesz, a másodikban pedig a felnőtteké.

Viszont itt rögtön a 80'as évekkel kezdődik. Szóval akkor úgy lesz, hogy valójában a felnőttek sztoriját írja le, és csak visszatekintenek majd a múltra, vagy hogyan?



2021. okt. 23. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

9:

Attól, mert te simán nem értetted az egészet (ami arra bizonyíték, hogy nem olvastad, mert akkor vágnád mi miért volt, stb, mert mindent leírt benne), attól még nem rossz a könyv.

Olvasd el most ténylegesen és akkor írj véleményt.

2021. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
11 , de képzeld olvastam. De mint mondtam végig valósnak vettem , ez volt az első könyven Stephen kingtől, a filmet meg nem láttam
2021. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csak egy lány4 válasza:
100%
Jajj! Tényleg végig olvastátok a könyvet? Vagy próbáltátok értelmezni? Nagyon is összetett a sztori, de egyben fontos üzenetet is próbál átadni! Ráadásul tökéletesen le lett zárva... Ez a mű Stephen King ars poetica-ja, azt is érdemes figyelembe venni. Nagyon sajnálom annak aki nem tudta értelmezni,mert tényleg egy csodálatos könyv ami főként a felnőtté válás és a változást dolgozza fel ,de ezenkívül az emberi kapcsolatokat is. Sokan támadják a szex jelenetet is, de szerintem aki elolvasta az tudja,hogy nagyon is fontos volt és meglepő módon ennek is volt értelme...
2022. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!