Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Üvegtrón sorozat kemény...

Üvegtrón sorozat kemény borítóval?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok képben, hogy milyen sűrűn adják ki újra a könyveket kemény borítóval. Érdemes lehet várni egy újabb kiadásra? Vagy egyszer kiadták és többet nem is fogják? A kiadó honlapján annyi van csak feltüntetve, hogy nem elérhető a keménytáblás opció. Ha esélytelen akkor megvenném a kartonált változatot, de ha várható újabb készlet akkor inkább kivárnám.

2021. nov. 18. 22:07
 1/2 Anna0806 ***** válasza:
Szerintem mivel egy nem újkeletű sorozatról van szó így nem biztos, hogy kiadják kemény borítós változatban. De hátha. Egyszer már tuti kiadták így, mert tényleg nem egy új sorozat. Viszont ha megtalálod kemény borítóval egy viszonylag normális emberi áron akkor írj már, mert valószínűleg én is be akarom szerezni. Remélem tudtam segíteni és előre is köszönöm a válaszodat.
2021. nov. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogják kiadni kemény borítóval. Jóval kisebb a kereset az ilyen könyvekre, nagyon sok sorozatnál félbe is hagyták ezt a verziót.

Az üvegtrón sorozat mondjuk pont végigment keményben is, de újrakiadást fixen nem fog megérni, maximum használtan tudod levadászni a hiányzókat.

2021. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!