Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterre miért nem volt...

Harry Potterre miért nem volt hatással Fleur Delacour? Egyáltalán miért nem vele jött össze?

Figyelt kérdés

Nem értettem, hogy míg Ron meg a legtöbb más pasi hanyatt esett tőle (nem véletlen, hisz részben véla volt), addig Harryt egy pillanatig se érdekelte láthatóan a csaj. Sokkal jobban összeillettek volna pedig mint Ginnyvel, Choval vagy akár Hermionával (szerintem).

Pedig Fleur láthatóan hálás volt Harrynak amiért megmentette a húgát. Le kellett volna csapnia a lehetőségre. Vagy a labirintusban...



2021. dec. 27. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ron csak nagyon érzékeny az ilyen varázslatokra (Fleur, a medál, az Imperius...), így az ő nagyon erős reakciója elárnyékolja Harryét. Harry is látta, hogy milyen szép Fleur és voltak jelenetek, ahol azért volt egy kis reakciója rá. Fleur viszont csak negyedben Veela, úgyhogy nem csoda, hogy nem mindenkire hatásos.
2021. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, Ront illetően valóban igazad lehet, nála voltak más jelek is.

Viszont ha Harry is észrevette azért a lányt, akkor nem értem miért nem próbálkozott azért néha, elvileg a 4. részben nincs még senkije, és elég sokszor voltak kettesben a próbák előtt/alatt/után, pláne miután megmentette a húgát tuti nem lett volna nehéz hogy közelebb kerüljenek egymáshoz...

2021. dec. 28. 00:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Már akkor tetszett neki Cho.

2. Már a bálra is nagy nehezen hívott el valakit, nem hogy valami komolyabbra.

3. Azért ne felejtsük azt se, hogy Harry 14 volt, Fleur meg 18. Még ha Harry be is próbálkozott volna, nem valószínű, hogy Fleur viszonozta volna. Emlékeim szerint még ki is jelenti, hogy Harry "még csak egy gyerek" mikor kiderül, hogy ő is részt vesz a versenyen. Attól még, hogy hálás neki meg kedveli később nem jelenti, hogy többet érez. (az meg, hogy sokat lógtak együtt erős túlzás)

4. Nem minden a külső. Valami okból kifolyólag szerinted összeillenek, szerintem nagyon nem.

2021. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért ne illenének össze, de oké. :D Szerintem nagyon is összeillettek volna. 4 év korkülönbség amúgy szinte semmi. A 18 is még szinte gyerek. Meg Harry a kiválasztott vagy mi a fene, érettebb mint egy átlag 14 éves. Chonak meg ha jól rémlik akkor még Cedric volt a pasija, nem is volt köztük semmi.

A bálra meg azért nem maradt senki mert elszórakozták az időt Ronnal, mással foglalkoztak. Szerintem az egyik bajnok simán elment volna bálba egy másikkal, ha időben megkéri.

2021. dec. 28. 01:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltál már te 18 éves? Egy végzős szemszögéből egy kilencedikes ennyi erővel akár óvodás is lehetne.


A négy év valóban nem nagy korkülönbség - felnőttek között. Fiatalok között viszont az.

2021. dec. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, akkor élj abban a fanfictionben, ami a fejedben van, mi szerint ők egy csodálatos páros lennének, még ha az égvilágon semmi sem indokolja ezt és láthatólag minden pontomra kerestél egy gyenge kifogást :D
2021. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tudod, tele van az oldal tinilánykákkal. Nem agysebészek, mind nagyon okos. :D
2021. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha emlékeztetnem kell magamat erre :D
2021. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!