Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Első rendelésem bookdepository...

Első rendelésem bookdepositoryról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy mangát keresgéltem, de sajnos nagyon kicsi rá az igény itthon, minden oldalon 4500,5000 körül volt+szállítás. Most akadtam rá a bookdepositoryra. Elvileg nincs postaköltség, ergó csak annyit kéne fizetnem amennyit látok (3900) ft a terméknél? Van lehetőség utánvételes fizetésre? Valaki tudna véleményt mondani róluk?

2022. jan. 29. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetne, hogy a napi 10 kérdésedet egy csomagban posztold? Legalább ebben a kategóriában.
2022. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, ez az első kérdésem a könyvek kategóriában. De köszönöm a választ, hasznos volt.
2022. jan. 29. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak annyit kell fizetni, amennyit ott látsz. A vám és az áfa költsége benne van az árban. Korábban a július 1-jei áfaszabalyozás után volt, hogy a posta mégegyszer kifizettette az emberekkel a termék áfáját, de mostanában nem hallok már ilyen sztorikat. Ha mégis kifizettetnék veled, számla ellenében a bookdepótól kérhetsz visszatérítést.

Utánvéttel nem lehet rendelni, csak előre bankkártyával. De ez egy megbízható oldal, többször rendeltem már tőlük, minden rendben volt, sose kellett fizetnem semmit pluszban.

2022. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Rendben:)
2022. jan. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!