Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találhatnék jó leírást...

Balasa Bence kérdése:

Hol találhatnék jó leírást közelharcról?

Figyelt kérdés

A történeteimben sok összecsapás történik ember-ember (valójában csak emberszerű lények, de nem akarom ezzel húzni a kérdést), és állatok közti viadal is van bőven.


A mozdulatok leírásával vannak gondjaim, ezért is kerestem elő a kőszívű ember fiai, "két jó barát" című fejezetében azt, amikor Ödön a farkasokkal viaskodik.



FONTOS: NEM AZÉRT KERESEK ANYAGOT, HOGY LEMÁSOLJAM! Csak azért, hogy tanuljak belőle.


Mint ebben az animációban is

[link]


Privátban is lehet írni.



2022. jan. 31. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A Vaják könyvsorozatban csak jól leírt párharcok vannak.

A tűz és jég dalában szintúgy. Ez utóbbiban kiemelném az első kötetben Sasfészekben Tyrion életéért való párharcot Bronn és egy Arryn lovag között.

2022. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sebastien de Castell dolgozott (dolgozik? nem tudom, hogy csinálja-e még) filmekben és színdarabokban, ahol ő koreografálta meg a harcokat és tanította be a színészeket.

Szerintem ő jó lehet neked.

2022. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1


Köszönöm a két címet, majd rájuk nézek.

Érdekes, hogy pont ezt a két remek alkotást kaptam már az első válaszban, mert nem akarom a harcokat 18+ ra írni, de azért nem is gyerekkönyvet akarok írni (ha egyáltalán valamelyik kiadó hajlandó lesz kiadni a furcsa kis szüleményeimet).



2

Rákerestem az úriemberre, de elsőre nem találtam használható videót.

A videók amúgy se lennének jók, pont az a gond, hogy a mozgást nem tudom leírni.

2022. febr. 1. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Sebastien de Castell író. Olvasd el a könyveit.
2022. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tonke Dagt: Levél a királynak c. könyv (a második része is jó).

Vince Flynn: Amerikai bérgyilkos c. könyv


Ez volt a két utoljára olvasott könyvem, amiben tetszettek a harcok 🙂

2022. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!