Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a A nagy pénzrablás -...

Milyen a A nagy pénzrablás - A professzor naplója - Menekülő könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkodom egy A nagy pénzrablás - A professzor naplója - Menekülő könyvön, de nézegettem és láttam meg olvastam, hogy össze vissza kell lapozgatni meg kivágdosni az oldalakat. Szerintetek milyen. Kell ez hozzá vagy ezt ki lehet hagyni és tovább lehet menni a másodikra úgy, hogy fogom érteni mit olvasok? Én láttam belőle az összes évadot, van köze hozzá? Én alabból szeretem az ilyen könyveket, de az olyanokat nem amiben össze vissza kell lapozgatni meg kivágdosni oldalakat. A válaszokat előre is köszönöm😀.



2022. febr. 2. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Igen megéri
Nem, neméri meg mivel nem jó?
Nem tudom mivel nem olvastam
15 szavazat
 1/2 Kakamatyi666 válasza:
Szia! Én nem rég kezdtem el, de nekem nagyon tetszik. Kicsit fura a lapozgatás, de megszokható. Közvetlenül a sorozathoz nincs köze csak egy mellék szál.
2022. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik! :) párom lépett meg vele és annyira jó volt hogy sajnáltam kiolvasni mert tudtam hogy akkor vége.
2022. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!