Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú könyveket...

Fárasztó96 kérdése:

Milyen témájú könyveket szerettek olvasni? És miért szeretitek azt olvasni?

Figyelt kérdés
Nálam a nyomozós könyvek mennek nagyon most.
2022. febr. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fantasy
2022. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nagyon szerettem a középkori fantasyt.

Krimiregényeket én is szeretem, múltkor egy Chris Carter könyvet olvastam ki kb. másfél nap alatt, hosszú idő óta az a rekord :)

De mostanáhan inkább a meleg romantikus regényekre vagyok rákattanva. Azt ne kérdezze senki miért, de nagyon aranyosnak találom őket.

2022. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

High fantasy, vagy esetleg rendhagyó fantasy zsanereket, mint Moskát Anita Horgonyhely vagy Robert Holdstock Mitágó-erdő című könyvei. Szeretem, ha csak simán kikapcsol, egy teljesen más világ, de szeretem, ha elgondolkodtat.

Meg a gyerekeknek írt meseregényeket, kalandregényeket szeretem még, főleg, ha nem nézik hülyének az olvasót. Ezek meg azért, mert átmenetek a gyerekeknek szóló mesék és a fantasy között, sokakban nagyon jó a világépítés, érdekesek karakterek, szerethetők.

2022. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
medieval fantasy, mert szeretem hogy vannak mas fajok, varazslat, nem szeretem a lofegyvereket, meg ugy altalaban a modern technologiakat (fantasyban, a valo eletben semmi bajom veluk), bar ugyanakkor vonz a steampunk is. de a kettot nem szeretem keverni
2022. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%

Sci-fi elsősorban, de fantasyt és Stephen Kinget is olvasok.

Sci-fi-t azért, mert ez a legérdekesebb műfaj, amely a mélyebb témákat boncolgatja, és a legjobb eledel az intellektus számára.

A fantasyt azért, ha csak ki akarok kapcsolni és élvezni egy fantáziavilágot, de ezek közül is inkább a dark fantasy, a young adult könyveket ki nem állhatom. Azok az intellektus halála.

Stephen Kinget pedig már inkább csak megszokásból, mert rég óta olvasom a könyveit, de kezdek már belefáradni, mert mindegyik könyve ugyanolyan, fárasztóan kiszámítható. De azért nagy ritkán még tud írni egy-egy jobbat, az Institute egész kellemes volt.

2022. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Történelmi regényeket, mert érdekel a történelem. Ilyenkor rendszerint a neten utána nézek, hogy a regény mennyire felel meg a valóságnak.
2022. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább krimiket. Leslie L Lawrence, Agatha Christie, Arthur Conen Doyle, Raymond Chandler, Erle Stanley Gardner, John Sanford, ilyesmiket.

Szeretem még a szépirodalmat is, pláne az oroszokat. Meg a misztikus történeteket is.

2022. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Krimi, de csak akkor, ha nem tesznek bele egy felesleges szerelmi szálat, aminek köszönhetően oldalakon keresztül olvassuk, hogy két szereplő egyszer szereti, máskor meg öli egymást.
2022. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!