Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 11 éves kislánynak ajánlanátok...

11 éves kislánynak ajánlanátok az alkonyatot? (Filmet és könyvet is)

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2022. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NTBS ***** válasza:
83%
Nem.
2022. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
88%

Mikor bejött az Alkonyat, kb annyi idős voltam. Mi is néztük, igaz én nem rajongtam érte, de a többiek megőrültek érte. Én azt mondom, hogy igen, mert a mosatni gyerekek több mindent látnak már a tévében, interneten, mesében, mint amit gondolnánk, bár azért néhány kivéreztetős meg ágyjelenten kívül nem nagy durranás.


De egyébként teljesen mindegy mi mit mondunk, ha te úgy gondolod, hogy nem való a lánynak egyéb okokból, akkor ne engedd, majd egy-két évvel később, nem fog lemaradni róla.

2022. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

*mostani

**nem fog lemaradni semmiről

2022. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
az a világ legbénább filmje főleg ha az ember előtte látott már minőségi vámpíros filme
2022. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Egy 11 éves még gyerek, általános iskolás. Minimum 15 évesek kortól ajánlanám.
2022. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
én senkinek sem ajánlom azt a filmet a szervezők sem gondolhatták komolyan
2022. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem ajánlanám senkinek sem. Pocsék könyv, csöpögős béna film.
2022. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Teljesen torz és hamis képet közvetít a szerelemről és a párkapcsolatokról, az egészséges társas viszonyokról. A főhős önző és dimenziótlan, a férfi főhős még inkább.

Már csak ezek miatt sem mérgezném vele egy felnőtt elméjét sem, nem hogy egy 11 éves gyerekét.


Irodalmilag meg egy nulla. Az összes épp csak megemlített melléktörténet és legenda sokkal érdekesebb, mint a főcselekmény.

2022. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem simán megnezhetne elvégre a legtöbb rész 12es karikát kapott. Ráadásul 11 évesen nem is olyan gyerek már inkább kiskamasz. Igaz hogy nem egy kiemelkedően jó alkotás de én engedném neki ha meg szeretné nézni. Abban igaza van az előttem lévőknek hogy ha a tvben és a neten sokkal durvább dolgokat is könnyedén el tudnak írni. Sőt ha nem engeded meg neki hogy megnezze lehet titokban azért is ezt fogja tenni
2022. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!