Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 11 éves kislánynak ajánlanátok...

11 éves kislánynak ajánlanátok az alkonyatot? (Filmet és könyvet is)

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha érdekli, akkor igen. Én nem olvastam, de 13 voltam mikor bejött, és az osztályban a lányok nagy része rajongott érte.

Az egy másik dolog, hogy nem "minőségi vámpíros" (egy 11 éves nyilván nem Anne Rice-t fog olvasni basszus), meg sokan utálják, de kb ennek a korosztálynak lehet érdekes, a kistiniknek.

Ha belegondolunk, a Harry Potter sem egészséges képet mutat a szerelemről meg a kapcsolatokról, a főhősnek ott sincs valami összetett személyisége, a cselekmény egy csomó ponton logikátlan, de ez mégsem zavar senkit, mert nagyon jó könyvek. Az Alkonyatot sokan utálják, meg is értem, de hogy ezt minek kell így megideologizálni, azt már nem. Kb ugyanolyan túlkapás, mint hogy nem kap Barbie babát a gyerek, mert attól tetskepzavara lesz.

2022. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kb. 11-12 évesen olvastam a könyveket. Szerintem semmi olyan nincs benne amit ne láthatna, talán az utolsó részét nem ajánlanám még.
2022. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!