Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtá...

A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár központi könyvtárában hol találhatóak idegen nyelvű, egészen pontosan francia könyvek a földszinti angol szekción túl?

Figyelt kérdés
Pontosan az érdekelne, hogy az adott terem/emelet melyik részén vannak.

2022. febr. 20. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Megmondjak a könyvtárosok a pultnal.
2022. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
ha nem mersz egy ilyen félelmetes szociális interakcióba kerülni egy könyvtárossal, akkor írj nekik email-t.
2022. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és én eddig azt hittem, a "Tudod a választ a kérdésre?" egy kicsit mást jelent.


a kérdésemhez alapvetően nem sok köze van, de azután folyamodtam ehhez az oldalhoz, hogy próbáltam megszerezni a választ innen-onnan – sikertelenül –, és nincs a közelemben a könyvtár, bemenni sem tudok.


nem a gyakorikerdesek.hu a legelső, amihez információért fordulnék, nem meglepő módon.

2022. febr. 22. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
nézd meg a katalógusban a kódját, abból kiderül
2022. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen az idegen nyelvűek egymás mellett vannak, tehát én első körben az angol mellett keresném a franciát is. Ha van ilyen kihelyezés és nem raktárban tartják ezeket. A Facebookon van egy Könyvtárosok csoport, ott biztos meg tudják mondani.
2022. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem nyelvkönyv, akkor a témája helyén, azt a katalógusban meg tudod nézni. lehet, h van térkép a honlapjukon, ami megmutatja, hol vannak az egyes jelzetek a házban

de valószínűbb, h raktárban lesznek

2022. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is keverve vannak a könyvek, nincs nyelv szerint elválasztva. Az idegennnyelvű könyvtárba érdemesebb menned szerintem.
2022. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!