Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyv ideális annak,...

Davidka5211 kérdése:

Milyen könyv ideális annak, aki sosem szeretett igazán olvasni?

Figyelt kérdés
Párom szeretne elkezdeni olvasni és egy könyvet kért tőlem szülinapjára. Sosem volt nagy könyves, kb a kötelezőket olvasta ki (se). Az érdekelne, hogy első könyvnek mit ajánlotok? Sci-fi, fantasy érdekli, bár nem feltétlen csak ezek jönnek szóba. Én a galaxis útikalauzra gondoltam, de kíváncsi vagyok, hogy mit ajánlana az aki rutinos olvasó. Párom 27L

2022. ápr. 14. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én novelláskötetet ajánlanék elsőre, könnyebben fogyaszthatóak a rövidebb történetek mint egy hosszabb regény.
2022. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rejtőt. Szórakoztató.
2022. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a rövidebbeket javaslom, vagy pedig, ha van sci-fi vagy fantasy kategóriában olyan film, ami nagyon tetszett neki, akkor annak a könyvváltozatát (ha van persze)
2022. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez érdeklődéstől függ, engem például a modern világ, problémái, közösségi média és önfejlesztés érdekel, így a "Hát téged meg ki kérdezett?" könyvet vettem a kezembe azok után, hogy 15 évvel ezelőtt a kötelező Pál utca fiúk voltak az utolsó könyv,amit fogtam.
2022. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Kizárólag képregényt vennék. Nekem ez segített visszaszokni az olvasáshoz. 600 oldalakat olvastam ki 2 nap alatt, aztán elfogyott az ihlet és a képregények világában maradtam. Nézz szét a Fumax weboldalán, rengeteg képregényük van. Az ízlését meg filmek alapján csak ismered.

Az ilyen ajánlatok, hogy Rejtő k.-ekmeg stb nagyon kétélűek, simán bevághatja a sarokba 10 oldal után.

2022. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kata-Kata ***** válasza:
85%
Olyat válassz, amit már Te is olvastál, hogy megtudjátok beszélni. Megfelel az ízlésének, érdekfeszítő legyen. Egy könnyebb bestsellert.
2022. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%
Én a Harry Potter könyveket tudom ajánlani, ismerőseim közül mindenki nagyon szerette, aki olvasta, könnyen fogyasztható, izgalmas, ha látta valaki a filmeket is érdemes szerintem elolvasni.
2022. ápr. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Jack London könyveit. Éneklő kutya, Beszélő kutya, A vadon szava - Alaszkai szánhúzó kutyákról szól, nagyon izgalmasan vannak leírva. - Indián könyveket esetleg, Karinthy: Így írtok ti, persze ehhez ismerni kell, hogy milyen stílusban írtak az egyes írók, akiket kifiguráz. - Egy nőnek való regényt is ajánlhatnál neki: az Üvöltő szelek-et, vagy volt régen egy regény, amit egy nő írt, aki Afrikában felnevelt egy oroszlánt, a címe azt hisze, az Oroszlánhűség volt, nagyon jó könyv volt, megható.
2022. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Én még gyerekkoromban is utáltam a képregényeket, csak a normális regényeket voltam hajlandó elolvasni. Van egy jó könyv: Gasperini: Én és ők, nagyon mulatságos. Vagy Lázár Ervintől a Berzsián és Dideki, gyerekkönyv, de azért inkább felnőttnek ajánlanám, mert a humorát csak felnőtt tudja megérteni.
2022. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Vedd meg: Családom és egyéb állatfajták.
2022. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!