Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Petit utálni kéne?

Petit utálni kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 év után most sikerült rávennem magam arra,hogy folytassam a Szent Johanna Gimit. Arnold volt az egyik kedvenc karakterem, de mivel ő lett a könyv rosszfiúja, ezért leálltam egy ideig. Most hogy újra kezdtem Peti karaktere is szimpatikus lett. Arra lennék kíváncsi, hogy a történet további részében tartózkodjak attól, hogy megkedveljem a karaktert?

2022. ápr. 17. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez meg milyen kérdés? Okkal vannak megírva a karakterek a könyvek 99,9%-ban úgy, hogy megkedveld/megutáld. Ha most itt mindenki ledurrogtatná, hogy XY-t ne szeresd mert ez meg ez lesz, akkor semmi értelme nem lenne az egésznek.
2022. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tudok ragaszkodni egy egy karakterhez(lásd azt hogy 4 évig letettem a könyvet). Nem szeretném azt, hogy újfent ne tudjam elolvasni a történetet, ezért jobbnak gondoltam, ha előre felkészülök arra, hogy esetleg meg fogom utálni.
2022. ápr. 17. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
De pont ez a szép benne, hogy ekkora ingereket vált ki belőled. Ez bizonyítja azt, hogy számodra nagyon jó a könyv.
2022. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Én pl Arnoldot sem utáltam meg, az ötödik résztől a karaktere egyszerűen nem hű önmagához, konkrétan átírták, hogy mindenki Cortezt imádja. ettől függetlenül szimpatizálhatsz Arnold karakterével.


Amúgy ne aggódj, Petit nem kell majd utálni :)

2022. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nyugi, Peti ugyan nem kap sok szerepet a könyvben, de pozitív karakter lesz :)
2022. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Arnoldot is lehet szeretni, bár nagyon megváltozott...

De Petinél nem kell félned :)

2022. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából én nem is értettem ezt a nagy változást Arnoldnál. Elképesztően jó karaktere volt, az egyik legjobb és legegyedibb. Én imádtam.


Köszönöm mindenki válaszát!

2022. ápr. 18. 17:42
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Én Arnoldot mindig is utáltam és nem azért mert mások is hanem nekem nem volt szimpatikus az első résztől kezdve. Úgy vagyok vele hogy senkit nem kell utálni, ez a saját döntésed!!
2022. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne utáld meg, ő marad ,,jófiú''
2022. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell utálni. egy pozitív karakter lesz, bár Cortez nem mindig fogja bírni
2022. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!