Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vállalna valaki bétaolvasó...

Vállalna valaki bétaolvasó szerepet a készülő regényemhez?

Figyelt kérdés

Olyan valakit keresek, aki a jót is meglátja az irományomban a rossz mellett.

Nem fantasy, nem is romantikára van felfűzve jelenlegi terveim szerint, de még változhat :)



2022. máj. 29. 19:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Kb. mi a stílus vagy miről szól?
2022. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt egy részlet:

Csalódást okoztam a legjobb barátomnak. Az egyetlen barátomnak. Egyre hosszabbakat pislogok, egyre nehezebben veszem a levegőt. Hajnali egyet mutat az órám. Az adrenalin elhagyott teljesen. Úgy érzem, nem tudok hazamenni. Felmászom egy fára, és kiheveredek az egyik ágra.


Emlékeszem arra, amikor először aludtam az utcán. Tizenkettő voltam, nem mertem hazamenni, túl sok minden kavargott bennem. Eltörtem egy srác kezét, mire Andrew olyan csalódottan nézett, hogy összeszorult tőle a szívem. Még mindig emlékszem az arcára. Azt mondta:

2022. máj. 29. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyors meglátás: túl sok tőmondat. Nem kellemes így olvasni.
2022. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy, egyetlen, egyre, csalódás, csalódottan. Ennyire rövid szövegkörnyezetben ez túl sok. A másik meglátásom egyezik a #3. válaszadóval, tőmondatokban leírt történetet olvasni nem igazán felemelő élmény.
2022. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Én szívesen bele-bele olvasok és javítom is amit észreveszek, de a félreértések elkerülése végett, nem tudok határidőket tartani és nem is vagyok olyan profi-profi, aki rendes könyv iparban dolgozik. Csupán én is írok, szeretek olvasni és segíteni. És persze hajlamos vagyok a rosszban is jót látni, úgyhogy negatív kritika nálam 5% eséllyel található csak meg.

:)

2022. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!