Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jelenleg nincs laptopom,...

Jelenleg nincs laptopom, érdemes lenne füzetbe elkezdeni írni?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni, viszont nem tudom, hogy érdemesebb. Ha most nincs laptopom, úgy is jó, ha füzetbe kezdek írni? Még sosem próbáltam, és szeretnék gyakorolni.

2022. júl. 12. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen,de ha közzé akarod tenni akkor érdemesebb telefonba gépelni,ha nem akarod 2x leírni.De akar kezdheted füzetbe,asztán a véglegeset telefonba
2022. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. júl. 12. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú ideig füzetbe írtam. Szerettem, ami azt illeti, az egyetlen probléma, hogy utólag nem tudsz hosszabb részeket beleírni, vagy épp kivenni, átírni valamit. Azt ajánlom írj ceruzával, legalábbis legyen nálad hibajavító. De az sem baj, ha később gépeled be telefonba, úgyis fogsz mg javítani rajta:).
2022. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsokat!
2022. júl. 12. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a vázlataimat írom füzetbe. A kidolgozást mindig gépen csinálom.

Ha még nem írtál soha, szerintem érdemes olyan felületen/eszközön, amin könnyű javítani.

2022. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdemes. Én is próbáltam; aztán nem tetszett, ki sem tudtam javítani. Csak pocsékoltam a papírt... érdemesebb telefonon vagy valamilyen gépen elkezdeni szerintem.

Csak egy vélemény :)

2022. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Telefon miért nem jó? Nekem csak itt van időm írni, igaz, gépen gyorsabb lenne. Néha diktálok is, utólag pedig kijavítom a hibákat.

A füzetben nem tudsz szépen javítani, ha valamit például felcserélnél egy nagy katyvasz lesz a vége.

2022. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!