Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14 éves lányom fantasy imádó,...

14 éves lányom fantasy imádó, a mai mainstream fantasyt, szinte minden sorozatot olvasott, olvas... nade szeretne horrort, mit ajánlotok első horrornak?

Figyelt kérdés
Roppant erős idegzete van, én kb 11éves kora óta minden filmet megengedek neki nézni, még nem volt olyan, ami cseppnyit is kiakasztotta volna. Szóval valami jó kis para könyvet keresek neki, nem pedig valami bemelegítő uncsiságot.

2022. júl. 13. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Szörnyvonalas horror, mint korábban irtam: Dan Wells - Nem vagyok sorozatgyilkos.

Ebben a hősünk egy szociopata fiú, aki túlzottan érdeklődik a sorozatgyilkosok és a hullák iránt, sőt maga is gyilkol. Azonban a városban megjelenik egy valódi sorozatgyilkos is, aki természetfeletti lény(szörny). Ezek a szörnyek pedig többen vannak, sokkal többen. Horror, fantasy, érdekes és pergős. Kedvenc könyvem. Van egy három részes trilógia belőle, plusz ezen felül még 3 folytatása.

2022. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11# na pont ezt nem ajánlanám egy 14 évesnek..
2022. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

12# Nem kell ajánlanod. Olyan világban élünk, ahol a 7-8 évesek squid gamet néznek és játszanak... :) Ezerszer durvább dolgokat látnak/csinálnak.

Multiplayer játékokba 10-12 évesek vesézik hogyan végeznék ki a szüleimet és erőszakolnák meg őket. Gyere ki a barlangból kérlek.

2022. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Igaz, hogy én ezeket egy-két éve, 17-18 éves koromban olvastam, de nagyon tetszett Stephen King-től a Kedvencek temetője, Carrie és Borzalmak városa. Az Az-t elkezdtem anno, de nem fejeztem be, gondolkodok rajta egy ideje, hogy újra elkezdem.


Most, hogy így a könyveim között végignéztem, itt van még Joe Hill-től a NOS4A2, ami lehet még tetszene neki és John Cure-től A boszorkányok hagyatéka, bár ez inkább thriller, mint horror, szerintem, de van benne egy kis természetfeletti vonal.😅


Az ő korában (és most is) nagyon szerettem Edgar Allan Poe novelláit, de lehet ezek még kicsit erősek lesznek neki, nekem is azok voltak.😂 Kellett 5 év komolyodás, hogy tényleg megértsem őket, elég elvont stílusa volt a hapsinak.😂


Egyébként hasonló az ízlésünk, mivel én is szeretem Sarah J. Maas regényeit és így általában a fantasy/horror regényeket/filmeket, szóval ezáltal remélem neki is tetszeni fognak. Remélem, hogy tudtam segíteni!😊

2022. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Darren Shan könyveit ajánlom.
2022. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!